Sekrety Seksualnej Pewności Siebie. Jak stać się pewnym siebie z kobietami

Wydawnictwo: Helion
8 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki
LubimyCzytać

Sztuka uwodzenia w praktyce nie jest wcale łatwa do opanowania. Większość facetów boi się kobiet, boi się samych siebie w kontaktach z kobietami, nie umie ich podrywać i z dnia na dzień popada w coraz większą frustrację. Brak pewności siebie niszczy ich życie i nie pozwala nawiązać żadnej relacji, nie mówiąc już o zaspokajaniu potrzeb seksualnych. Na szczęście jest ktoś, kto pomoże zmienić podejście wielkiemu cykorowi, zdeklarowanemu odludkowi, wiecznemu prawiczkowi czy nieszczęśliwemu zlepkowi kompleksów. Ten ktoś to autor niniejszej książki, mistrz podrywu i wytrawny znawca kobiet, a także jeden z trenerów grupy Warsaw Lair, zajmującej się profesjonalną pomocą dla facetów w potrzebie. Trzydziestodniowy kurs, na który Cię zaprasza, pozwoli Ci w pełni zrozumieć, dlaczego do tej pory w sprawach seksu miałeś zawsze pod górkę, a teraz diametralnie się to zmieni. Odkryjesz, że można spojrzeć na przeszłość i przyszłość z innej perspektywy, odzyskać wewnętrzną pewność siebie i wykorzystać swoje naturalne predyspozycje, by przyciągać najpiękniejsze kobiety. Wreszcie zrozumiesz, że sztuka uwodzenia jest odpryskiem sztuki życia, i zaczniesz ją uprawiać z pasją, bez oporów i lęków. Wystarczy tylko uważnie przeczytać, co Adept ma Ci do powiedzenia, i ZASTOSOWAĆ się do jego rad. W końcu ma facet sukcesy!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Northman | 2018-09-01
Przeczytana: 20 sierpnia 2018

Może jakiś podryw? ;)

Poradnik... ciekawy :) Nad wyraz ciekawy ;) Pominę w tej recenzji może kwestie zawartych tutaj porad do zastosowania w praktyce (jeśli ich potrzebujecie - przeczytajcie książkę ;) ), skupić chciałbym się bowiem na kilku rzeczach, które chyba układają się w tej książce w pewien schemat, od którego - tak mi się wydaje - wychodzi autor, i na którym to schemacie rzeczony autor się skupia.

W zasadzie lekturze tej można by nadać jeden jedyny, napisany wołami, szyld: "PEWNOŚĆ SIEBIE". No tak... ;) W sumie ona powinna być kluczem do sukcesu, nieprawdaż? ;) Marcin Szabelski również jest tego zdania. To ważny element rządzącego książką schematu, schemat ten zaś można przedstawić w bardzo prosty sposób:

odnosisz porażki? -> nie dostajesz od życia tego, czego chcesz? (i na co zasługujesz) -> rządzi tobą frustracja? -> ZABIERZ SIĘ ZA SIEBIE.

Schemat brzmi może brutalnie, no ale.... jest szczery (do bólu) i w sumie słuszny (jakby się nad tym zastanowić). Szabelski...

amra_LemurianScrolls | 2018-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2018

Zbiór 3 ebooków w papierowej formie : Potężna pewność siebie, Potężna pewność siebie 2 i Seksualna Pewność siebie. Z punktu wyjściowego (tytułowego) to poradnik do pewności siebie z kobietami, ale jak się głębiej wczyta to najpierw jest poradnik do tego jak mieć pozytywne nastawienie do życia, zaakceptować siebie, pozbyć się śmietnika przeszłości z umysłu i zacząć żyć dla siebie. Mnóstwo cennych uwag, obserwacji i porad.

Kuba | 2018-03-17
Na półkach: EBook, 2018, Przeczytane, Posiadam