Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę

Marcin Szabelski Wydawnictwo: Helion poradniki
Helion
poradniki
2015-01-01

Czy warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki? ;)

Kiedy poproszono mnie o recenzję tego poradnika, szalenie byłem ciekaw, co też tutaj wyczytam na kolejnych stronach :) Z czysto teoretycznego punktu widzenia to jest małe, wiarygodne (patrząc na zaprezentowane techniki), logiczne i budzące uśmiech zrozumienia "poradnikowe arcydzieło" ;) Należy do tego jednak - KONIECZNIE!...

• 1Posiadam
  • Współpraca