Mistrz podrywu. Sztuka uwodzenia słowami

Okładka książki Mistrz podrywu. Sztuka uwodzenia słowami Marcin Szabelski
Okładka książki Mistrz podrywu. Sztuka uwodzenia słowami
Marcin Szabelski Wydawnictwo: Sensus nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sensus
2017-03-15
2011-01-01

Panowie

Zrobię wam naprawde duza przysługę, z czystego serca i powiem,że jeżeli chcecie zaczerpnąć wskazówek do tego jak poznać fajna dziewczyne to ze startu powiem - nie czytajcie tego poradnika, ani jemu podobnych bo jest ich.. nie oszukujmy się masa. Nie musialam czytać książki,wystarczyło mi przejrzeć poczatkowe rozdziały by ponownie znaleźć sposób na jaki autor wskazuje , by chociazby zagadać do nieznajomej. Nie pierwszy raz się z tym spotkałam, i za każdym razem odczuwam zażenowanie i pewność z miejsca o co gościowi chodzi z takim tekstem. Nie powiem ze nikt się na to nie nabierze, zawsze się znajdzie jakis procent którym się to spodoba. Ale chyba trzeba by być desperatka zeby nie uznać, że jak facet wprost wita sie słowami ze " chce cie poznać,bo cos tam jesz/ogladasz/robisz " to raczej ma gdzies czym się zajmujesz a interesuje cię jak wyglądasz i sie zachowujesz. Dalej pozostawiam bez komentarza.

Dodatkowo powiem, że książki w ktorych sa przepisy na "kazda" i przekonywanie do skoków w bok mowi samo za siebie o autorze. Jestem samcem, was tez tego douczę. Juz wiecej nauczycir sie oglądając babskie seriale,dramy, anime czy czytając ksiazki romantyczne. Serio. Kobiety bez powodu sie w tym nie zatapiają.

Panowie

Czego pragną kobiety, jak uwodzić, jak zacząć rozmowę z interesującą kobietą, co podoba się kobietom w mężczyznach itd itp.
Muszę przyznać, że sporo racji w niektórych stwierdzeniach jest, dlatego Pan Marcin odnosi sukcesy w uwodzeniu, ale niech każdy sam się przekona czytając "Mistrza podrywu".
Denerwowały mnie powtarzające się fragmenty.
Uśmiałam się do łez podczas czytania odpowiedzi autora w części "Odpowiedzi na najczęściej zadawane na moim blogu pytania z uwodzenia", szczerze mówiąc to i tak czasami podziwiam spokój i opanowanie przy niektórych pytaniach ;D;D a może nie ma się co śmiać....;D A już wątek pierwszego razu Adepta, do tej pory nie mogę się opanować jak sobie przypomnę ;DDD. Mega! Niewątpliwie ciekawą stroną książki są wątki osobiste Pana Marcina, niektórych chłopaków bardzo podniosą na duchu.
Także podsumowując było momentami ciekawie, bo i trochę prawdy w tej książce jest, momentami humorystycznie i to lektura dająca więcej wiary we własne możliwości, no czemu nie? Chcesz wiedzieć więcej o relacjach damsko-męskich albo chcesz się dowiedzieć jak niektóre relacje damsko-męskie mogą wyglądać i dlaczego poczytaj "Mistrza podrywu".

Denerwowały mnie powtarzające się fragmenty.
Uśmiałam się do łez podczas...

"Generator randek" (w wersji ebook) lub "Sztuka uwodzenia słowami" (w wersji papierowej) to wstęp do tego jak komunikować się z płcią żeńską i zaczynać tworzyć udane relacje damsko-męskie.
Chaos to główna cecha tej książki. Autor pojechał do USA, gdzie uczęsczał na seminaria PUA, poznał głównych ówczesnych propagatorów tego nurtu. W myśl jednej z popularniejszych ideii krążych w tej "scenie podziemnej" :"najwięcej się nauczysz, ucząc innych", po powrocie do Polski sam zaczął nauczać tego nurtu i napisał ten przewodnik. Najwięcej wpływu jest tu z książki Mysterego (w Polsce wydana pod tytułem "Zwab piekną kobietę do łóżka. Mistrzowska Intryga Metodą Mystery"),ale jest to wymieszane też z innymi technikami, innych liderów PUA i poparte przykładami ze sceny polskiej. Straszny kogel-mogel, jest tu ogrom trafnych spostrzeżeń, nieuporządkowanych i poplątanych, o ile na początku ta książka "świeżemu czytelnikowi" mnóstwo rzeczy rozjaśni, o tyle w praktyce niczego w życiu mu nie zmieni, gdyż nie nie jest to przewodnik "co po kolei zrobić aby zmienić swoją sytuacje na lepszą". Jest to ogólny zarys wielu teroii, ideii z dodatkiem przykładów nurtu PUA. Ze względu na dostępność (jest często wznawiana przez wydawcę) ta pozycja to dobry punkt zaczepny do całego tematu, nadaje właściwy kierunek, ale po jej przeczytaniu trzeba szukać dalej.

Daję największą ocenę, bo jest dosłownie strzałem w dziesiątkę! :)

Fenomenalna. Wbrew pozorom nie jest dedykowana tylko dla tych, którzy chcieliby w jak najszybszym tempie stać się drugim "Budd'ym Lov'em" z Grubego i Chudszego ( Eddy Murphy w roli głównej).

Pogłębiając wiedze zawartą w tej lekturze, nabrałem pewności siebie, odzyskuję wiarę we własne możliwości. Autor w ciekawy sposób pisze jak uporać się ze swoją nieśmiałością, raz na zawsze!

Mało tego, podaje przykłady jak skutecznie nawiązywać znajomości z kobietami. Służy także radą jak uniknąć frustracji, zdenerwowania, a nawet depresji.

Jak mówiłem, nie tylko dla tych, którzy chcieliby poderwać mnóstwo kobiet, ale też dla tych, którzy szukają "Tej Jedynej", a przecież by ją znaleźć trzeba wiele razy popróbować, i żadna znajomość nie jest strzępieniem na próżno języka, bo w ten sposób nabieramy pewności siebie, a to jest najważniejsze!

Książka zawiera też wiele linków do stron z szerszą wiedzą na dany temat, jak sam autor zaznaczył, jego książka jest streszczeniem jego najpraktyczniejszej wiedzy.

Jeszcze zaskoczył mnie bezpośredni kontakt z czytelnikiem. Książka miała zadanie domowe, odrobiłem lekcje i Adept odpisał :)

Polecam! :)

Daję największą ocenę, bo jest dosłownie strzałem w dziesiątkę! :)

Całkiem niezła książka, polecił mi ją mój dobry znajomy, a że jako studiuję psychologię stwierdziłem że chętnie się z nią zapoznam. Myślę że osoby mające problem z "otworzeniem się" i w kontaktach z drugim człowiekiem, (szczególnie z kobietami w wypadku mężczyzn) mogą śmiało sięgnąć po tę pozycję. Książka ma fragmenty które czyta się z zaciekawieniem ale też ma fragmenty które należałoby określić jako nudne, a sam "Adept" często wykazuje się bigotyzmem. Ciekawe są kontrowersje wokół tej książki i samego autora. Wiele uczonych, przede wszystkim kobiet, twierdzi że autor posługuje się obrzydliwą manipulacją i traktuje kobiety przedmiotowo, co nie jest prawdą co zresztą sam autor podkreśla. Przypuszczam raczej że to te kobiety ( prawdopodobnie feministki ) traktują bardzo przedmiotowo mężczyzn i nie są w stanie znieść prawideł jakie istnieją w świecie natury, społecznym czy psychologicznym, jest to jednak temat na pracę zaliczeniową z kierunków humanistycznych więc nie będę tego tematu tutaj rozwijał. W każdym razie książka dobra, ale nic ponadto.

• Z polecenia do kupienia
  • Randkowanie