Włochy część północna. Mapa samochodowa. 1:650 000 ExpressMap

LubimyCzytać

Mapa samochodowa północnej części Włoch wraz z Rzymem* stan dróg 2011, odcinki w budowie* autostrady wraz z nazwami węzłów* szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg* odległości drogowe w kilometrach* promy samochodowe* ośrodki narciarskie wraz z największymi wyciągami* opisy głównych pasm górskich oraz najważniejszych szczytów i przełęczy* plastyczna rzeźba terenu, lasy, parki narodowe* skorowidz miejscowości

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!