Polska. Mapa samochodowa. 1:700 000 Kompas

Wydawnictwo: Kompas
LubimyCzytać

Najdokładniejsza i najbardziej szczegółowa mapa samochodowa w skali 1:700 000 z podziałem administracyjnym.Wydanie 2012 zawiera:ponad 14 tys. zaznaczonych miast, osiedli i wsi, pełną sieć autostrad, dróg ekspresowych, krajowych i wojewódzkich,gęstą sieć dróg asfaltowych niższych kategorii, aktualne informacje o autostradach i innych drogach budowanych i planowanych do 2015 r.,kompletną numerację dróg,kilometraż dróg krajowych i wojewódzkich,wszystkie przejścia graniczne, parki narodowe, treść turystyczną, miejsca noclegowe i parkingi,na odwrocie 20 planów tranzytowych największych miast Polski.Okolice Warszawy i okręg katowicki są dodatkowo pokazane w skali 1:200 000.Legenda mapy w 3 językach (polski, angielski, niemiecki).

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!