Odnaleźć sens cierpienia. Jak sobie radzić w trudnych chwilach życia

9788321119182
poradniki
LubimyCzytać

Dwaj amerykańscy psychiatrzy, legitymujący się także doktoratami z teologii, przekonują nas, że ból zarówno fizyczny, jak i psychiczny nie musi być naszym wrogiem, jeśli pozwolimy mu, aby chronił nas przed niebezpieczeństwem i doprowadził do uzdrawiającej mocy Chrystusa. Książka pokazuje, jak radzić sobie z przeciwnościami losu ? poczuciem krzywdy, samotnością, zdradą, śmiercią bliskiego ? traktując je jako dar Boży, służący do osiągnięcia wyższego celu.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!