Asante Sana. Nasze rekolekcje na Czarnym Lądzie

Wydawnictwo: Stapis
LubimyCzytać

Książka Asante Sana stanowi relację dr Bogusława M. Grzegorzewskiego z jego podróży. Początkowo ukazuje czytelnikowi podsumowanie z wyprawy, która odbyła się w roku 2005 do Irlandii. Goszczący wówczas kilkoro przyjaciół Ks. Wacław Krzempek z SMA, zaproponował im wyjazd do Afryki. Książka jest, jak pisze autor, "nieuczesanym" zestawem notatek z tegoż właśnie wyjazdu, który odbył się siedem lat później - do Tanzanii.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!