Smaran. Kolory Indii

Novae Res
2023-10-23
2023-10-23
Indie Karnataka Bangalur podróże literatura faktu

Ta książka to naprawdę coś! Fabuła poprowadzona zgrabnie, język i poczucie humoru na miejscu - wciąga od pierwszych stron i nie pozwala oderwać się aż do ostatniej kropki. Gorąco polecam!

Ta książka to jak strzał w dziesiątkę.
Fabuła porywa i nie pozwala się oderwać, a autorka doskonale balansuje między humorem a głębszymi tematami. To nie tylko opowieść o Polce w Indiach - kryje w sobie znacznie więcej.

Polecam z całego serca, naprawdę warto się z nią zapoznać.

Ta książka to jak strzał w dziesiątkę.

Polecam z całego serca, naprawdę warto się z nią zapoznać.

Książka porusza ważne tematy społeczne, ukazując różnorodność ludzkich doświadczeń i wyzwań. Barwne opisy i realistycznie przedstawione postaci sprawiają, że czytelnik wtapia się w świat powieści z łatwością, czując się jak uczestnik historii." Autorka świetnie balansuje między wątkiem fabularnym a głębszym przekazem, co sprawia, że lektura staje się zarówno przyjemna, jak i inspirująca.

Książka "o czymś".

Zgrabnie poprowadzona fabuła, dobry język i poczucie humoru sprawia, że chce się brnąć dalej w tę przygodę - a w środku jest o wiele więcej, niż tylko historia Polki w Indiach.

Zdecydowanie warto!

Książka "o czymś".

Zdecydowanie warto!

Rozdział "Kobiety versus krowy w kraju, w którym prezydent nosi sari" zmusił mnie do przemyślenia i zweryfikowania tego, co wydawało mi się, że wiem. Zresztą, nie tylko ten jeden.

Bardzo polecam w celu poszerzenia horyzontów, a także docenienia tego, co mamy u nas, w Polsce.

A przy okazji – czyta się świetnie!

A przy okazji – czyta się świetnie!

Niezły smakołyk!
Bardzo polecam!

Niezły smakołyk!
Bardzo polecam!

Autorka, w sposób przystępny i barwny, opowiada historię Dominiki w Indiach. Książka pozwala czytelnikowi przenieść się w zupełnie inne miejsce, rozbudzić wyobraźnię i zmysły, szczególnie jeśli ktoś pasjonuje się podróżami i odkrywaniem świata. To niezwykły debiut, który z niecierpliwością nakręca oczekiwanie na kolejne dzieło autorki.

Jako domatorka i raczej umiarkowana amatorka podróży absolutnie sie nie spodziawałam, że książka mnie porwie aż do tego stopnia! Wielki plus za język

Przez strony "Smaran. Kolory Indii" Magdalena Stępień, przenosi nas w niezwykłą podróż przez fascynujący świat Indii. Książka nie tylko bawi i inspiruje, ale również pełni funkcję edukacyjną, ukazując nam bogactwo kultury tego kraju. Wciągająca fabuła, interesująca główna bohaterka oraz lekki, przyjemny styl pisarski sprawiają, że lektura tej książki to prawdziwa przyjemność i niezapomniane doświadczenie literackie

Czyta się rewelacyjnie! Płynne, sprawnie poprowadzone przeploty dwóch warstw książki - fabularnej i reportażowej. Autorka ma znakomite wyczucie języka, potrafi operować kontrastami i doskonale się bawić z humorem. Nie mogę się doczekać kolejnej książki od Niej i mam wielkie oczekiwania!

• Polskie
  • Do kupienia/wypożyczenia