Sztuka skutecznego prowadzenia mediacji i negocjacji. Zagadnienia psychologiczne i komunikacyjne

poradniki
LubimyCzytać

Praca wszechstronnie i bardzo praktycznie przedstawia wiele aspektów procesów mediacji, ujmując je w kontekście relacji międzyludzkich, konfliktów, pracy zawodowej. Jej główne zalety to przydatność, ograniczenie nadmiaru teorii, liczne porady pozwalające na wykorzystanie poszczególnych tekstów jako wskazówek do praktycznego działania mediatorów i rozwoju kandydatów na mediatorów. Polecam zwłaszcza początkującym mediatorom! Prof. dr hab. Zbigniew NęckiUniwersytet Jagiellońsk

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!