Kolekcjoner śmierci

Tłumaczenie: Anna Klingofer
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Death collector
Kolekcjoner, śmierci

Kiedy Eddie "Doliniarz" Hopkins sięga do kieszeni George'a Archera po jego portfel, nie ma pojęcia, że zaprowadzi go to do mrocznego świata morderców, żywych trupów i złodziei plądrujących groby. George Archer nie jest bowiem przeciętnym obywatelem. Właśnie zaproponowano mu posadę w ściśle tajnym dziale znalezisk niesklasyfikowanych Muzeum Brytyjskiego, który bada wszystko, co dziwne i niemożliwe do wyjaśnienia. A w portfelu George?a znajduje się klucz do jednej z największych zagadek wszech czasów, tajemnicy ukrytej przez miliony lat. Eddie i George łączą siły, aby uciec przed zdeprawowanym geniuszem, pragnącym zdobyć klucz do tajemnicy i zrealizować swój przerażający plan. Pomaga im szanowany naukowiec, kustosz działu znalezisk niesklasyfikowanych sir William Protheroe oraz początkująca aktorka Elizabeth Oldfield. Razem muszą wygrać emocjonujący wyścig z czasem i rozwikłać zagadkę, zanim Londyn opanują przerażające stwory?

Kiedy Eddie "Doliniarz" Hopkins sięga do kieszeni George’a Archera po jego portfel, nie ma pojęcia, że zaprowadzi go to do mrocznego świata morderców, żywych trupów i złodziei plądrujących groby.

George Archer nie jest bowiem przeciętnym obywatelem. Właśnie zaproponowano mu posadę w ściśle tajnym dziale znalezisk niesklasyfikowanych Muzeum Brytyjskiego, który bada wszystko, co dziwne i niemożliwe do wyjaśnienia. A w portfelu George’a znajduje się klucz do jednej z największych zagadek wszech czasów, tajemnicy ukrytej przez miliony lat.

Eddie i George łączą siły, aby uciec przed zdeprawowanym geniuszem, pragnącym zdobyć klucz do tajemnicy i zrealizować swój przerażający plan. Pomaga im szanowany naukowiec, kustosz działu znalezisk niesklasyfikowanych sir William Protheroe oraz początkująca aktorka Elizabeth Oldfield. Razem muszą wygrać emocjonujący wyścig z czasem i rozwikłać zagadkę, zanim Londyn opanują przerażające stwory…

Gabryśka | 2015-09-20
Przeczytana: 19 września 2015

Niesamowita książka, prawdopodobnie zainspirowana opowieścią o Frankensteinie. Jednak nie mogłam się skupić na słowach i kilkakrotnie musiałam czytać każdą linijkę, żeby zrozumieć, co jest tam napisane. Nie wiem, czy to wina książki, czcionki, czy po prostu czytam za dużo.

SolAngelica47 | 2013-11-11
Przeczytana: 2013 rok

Nawet fajna książeczka do poczytania przed snem...

ThunderFellow | 2013-08-21

Książkę przeczytałem ponieważ kosztowała mnie 5 zł :) Zakupu jednak nie żałuję :)

Angie | 2011-07-24
Przeczytana: 08 kwietnia 2010

Książka warta przeczytania, bardzo wciągająca. Są pewne zawiłe wątki, ale polecam jak najbardziej.

ikita | 2015-08-19

Bardzo ciekawa książka :) Pełna zagadek i ciekawych wydarzeń :)

| 2011-11-26

NUDY !