5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
LubimyCzytać

Sprawność i zdrowie po pięćdziesiątce zawiera porady, którym możesz zaufać, odpowiada na wszystkie twoje pytania i wątpliwości. Autorzy są ekspertami w dziedzinie zdrowia i aktywności fizycznej. Wszyscy ukończyli po 50 lat i dokładnie znają twoje problemy i potrzeby. Ta książka to źródło informacji o aktywności fizycznej, do którego często będziesz wracać.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Jacek | 2019-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2019

Ten poradnik może zmotywować do podjęcia aktywności fizycznej osób w starszym wieku. Jednakże, tak sądzę, skierowany jest do osób uprawiających już wcześniej lub obecnie jakiś rodzaj sportu i pozwoli tym osobom utwierdzić się w myśli, że aktywność fizyczna umożliwia wytrwania w zdrowiu na długie lata.