W labiryncie uczuć

Cykl: The Rose Hunters (tom 1) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
My Seduction

Inne wydania

Rok 1801. Trwa wojna Anglii z napoleońską Francją. Lady Kate Blackburn traci najbliższych, dom i majątek. Wyrusza w jedyne miejsce, gdzie może prosić o pomoc - do Szkocji, do zamku Parnell. Lecz zostaje wplątana w intrygę, przed którą musi się schronić w ramiona nieustraszonego żołnierza...

źródło opisu: [Wydawnictwo AMBER, 2009]

zabielka | 2014-06-26
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 26 czerwca 2014

Jako pierwszy przeczytałam drugi tom cyklu, i jakoś tak bardziej przypadł mi do gustu. Choć ten romansik również warty jest polecenia, nie pozwala nam się nudzić, jedyny minus, -jak wszystkich dobrych książek, zabierają czas,,,, :) dlatego, jeśli ktoś ma chwilę dla siebie, niech sięgnie po książkę. Ta nadaje się świetnie do tego aby odpłynąć w świat przygód,,, :)

Joanna | 2016-07-18
Przeczytana: 17 lipca 2016

Fajne zwroty akcji. trzyma w napięciu. perypetie trzech sióstr - tu poznajemy jedną z nich. znów zwyciężyła miłość, nawet w czasach pięknych sukien i nienagannych manier.

Iwona | 2014-06-16
Przeczytana: 15 czerwca 2014

Intrygująca tajemnica, ciekawi bohaterowie wyłamujący się z oklepanego schematu bogatego dżentelmena i niewinnej starej panny, dobry styl autorki, trochę drażniące niezdecydowanie bohatera przywodzące na myśl chorobę psychiczną.... ale to jedyny minus. :)
Książka zachęca do sięgnięcia po kolejne części:)

Trylogia o siostrach Nash
1 - W labiryncie uczuć
2 - Bal maskowy
3 - Słodka uległość

Karolina Lipowska | 2013-06-20
Przeczytana: 19 czerwca 2013

Kolejny błyskawicznie pochłonięty przeze mnie romans historyczny. Mimo, iż jest to pierwsza część opowiadająca perypetie osieroconych sióstr Nash, które poza rodzicami staciły wszystko łącznie z majątkiem i dosyć wysoką pozycją społeczną oraz grupki przyjaciół połączonych braterstwem krwi, przeczytałam ją jako ostatnią (cóż małe przeoczenie). Nie będę opisywać losów dwójki głównych bohaterów (tym razem jest to wdowa Kath Blackburn oraz żółnierz Kit McNil), bo jaki byłby wtedy sens czytania tej pozycji przez innych czytelnikoholików, powiem tylko tyle, czytając ją jako ostatnią wcale nie miałam ochoty jej zamknąć i odłożyć chociażby na chwilę. Wszystko w tej ksiązce było na swoim miejscu: przyjażń, uczucie, intryga,chwilowy zawód miłosny, chęć zemsty za zdradę którą przecież zdążyłam poznać już wcześniej czytając pozostałe części a także obecny w romansach(dzięki Bogu absolutnie nie wyuzdany dający punkt zaczepienia dla naszej wyobraźni) akt miłosny bohaterów. Jak dla mnie jak...

Klaudia95 | 2015-01-25
Przeczytana: 28 września 2014

Historia sióstr Nash. Tu główną bohaterką jest Katherine, a bohaterem Kit.
Katherine straciła wszystko ; rodzinę , majątek , męża, ojca. I tu nagle przychodzą trzej mężczyźni z przysięgą,że będą chronić ją i jej siostry.
Potem bohaterka wybiera się do rodziny z prośbą o pomoc, a w podróży towarzyszy jej Kit.
Intryga, nienawiść, zdrada, ból, nie ufność i jeszcze miłość... To wszystko znajdziesz tu we wspaniałej książce Connie Brockway. Polecam!

Evita | 2013-04-18
Przeczytana: 2008 rok

PIERWSZA Z KS.TRZY SIOSTRY KATE,HELENA I CHARLOTTE,OPIS MIŁOŚCI KATE I KITA ORAZ WSPANIAŁEJ PRZYJAŹNI KITA,RAMA I DANKANA

fantaghirooo | 2016-12-02
monikacik | 2016-11-17