Na quebeckich bezdrożach

LubimyCzytać

Książka jest opowiadaniem o jednym z rejonów Kanady - francuskim Quebecu. Ukazuje jego historię, tradycje, opisuje ciekawostki geograficzne. Dzięki tej książce można odbyć fascynującą podróż nie wychodząc z domu. Dowiadujemy się, jak wyglądało życie quebeckich Indian, którzy m.in. handlowali skórami i futrami z francuskimi przybyszami. Przechadzamy się po najpiękniejszym i najstarszym mieście Kanady - Quebecu, objeżdżamy półwysep Gaspé poznając jego urokliwe wioski. I to tylko niektóre z atrakcji turystycznych, których ta książka jest pełna.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!