Zabić prezydenta

Okładka książki Zabić prezydenta Brian Haig
Okładka książki Zabić prezydenta
Brian Haig Wydawnictwo: Albatros Cykl: Sean Drummond (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
Sean Drummond (tom 5)
The President's Assassin
Albatros
2007-09-14
2007-09-14
Zbigniew Kościuk
zabić prezydenta brian haig

Całkiem przyjemna lektura. Bez zbędnego wstępu od razu wrzucani jesteśmy w wir wydarzeń. A dzieje się dużo i do samego końca. Fabuła wciąga, czasami zaskakuje. Książka dobra w swojej kategorii, jestem kontent.

Tym razem zdecydowanie zabrakło sarkastycznego humoru, tak charakterystycznego dla poprzednich części.

1978

Zaskakujący, nieoczywisty thriller z wielką polityką w tle. Ciężko się oderwać.

Zaskakujący, nieoczywisty thriller z wielką polityką w tle. Ciężko się oderwać.

Bardzo ciekawa książka, w której czytelnik do końca nie jest pewien zakończenia. Gorąco polecam na długie jesienno-zimowe wieczory.

Słabizna. Już sam banalny, sztampowy tytuł dużo mówi o tej książce.

Z wyjątkiem - tradycyjnie dla tej serii - cynicznych i momentami przezabawnych dialogów z udziałem głównego bohatera, nie ma w tej książce niczego ciekawego. O ile na początku sam zamysł intrygi i wydarzeń jest interesujący, tak później wszystko rozmienia się na drobne. Tak jakby autorowi zabrakło pomysłu jak to wszystko zakończyć i poskładać.

Tylko dla fanów serii z Seanem Drummondem, albo dla zabicia czasu w poczekalni NFZ-tu. ;-)

Słabizna. Już sam banalny, sztampowy tytuł dużo mówi o tej książce.

Do końca trzyma w napięciu.
Na pewno sięgnę po inne książki tego autora.

Do końca trzyma w napięciu.
Na pewno sięgnę po inne książki tego autora.

Polecam , Znakomite wyczucie tematyki i Gatunku .

Polecam , Znakomite wyczucie tematyki i Gatunku .

Niewielu ex wojskowych potrafi tak krytycznie i z dystansem podejść do służby w CIA czy armii. Dla ludzi którzy lubią mieszankę humoru z cynicznym podejściem do życia. A fabularny twist na końcu jest pierwszorzędny.

Pierwsza moja książka tego autora - zaskoczył mnie na plus. Mocno zaskakująca, trzyma w napięciu. Cały czas coś się dzieje, nie ma kiedy się nudzić ;) Polecam.

Książka niezwykle ciekawe, ukazująca prowadzone dochodzenie w sprawie morderstw na wysokich urzędnikach w Stanach Zjednoczonych. Wkrótce okazuje się, że realnym celem jest prezydent. Podstawowym pytaniem jest kto to robi i dlaczego. W związku z tym czy możemy ufać każdemu? Musicie to przeczytać, gdyż akcja jest wartka a i ona często ma zaskakujące zwroty akcji i nie wszystko jest takie jakie jest na pierwszy rzut oka.

• Thriller/sensacja/kryminał
  • 2015
  • Przeczytane 2012
  • Kryminał

Dodaj cytat z książki Zabić prezydenta