Ryzykowna piękność

Tłumaczenie: Anna Palmowska
Wydawnictwo: Amber
Drop dead gorgeous
seks, tajemnica, morderca

Seks, tajemnica i mordercza nienawiść w powieści jednej z największych gwiazd romantycznych thrillerów Blair przeżyła już jeden zamach na swoje życie. Teraz w przeddzień swojego ślubu o mało nie ginie pod kołami samochodu. Tożsamość kierowcy, który usiłował ją przejechać, pozostaje zagadką, ale jego zamiary są aż nadto jasne. A może jednak to tylko wypadek? Przecież ten, kto kiedyś chciał ją...

Blair przeżyła już jeden zamach na swoje życie. Teraz w przeddzień swojego ślubu o mało nie ginie pod kołami samochodu. Tożsamość kierowcy, który usiłował ją przejechać, pozostaje zagadką, ale jego zamiary są aż nadto jasne. A może jednak to tylko wypadek? Przecież ten, kto kiedyś chciał ją zabić, siedzi w więzieniu. Nawet Wyatt, porucznik policji i narzeczony Blair, nie wierzy, że znów stała się czyimś celem. Ale kolejny atak przekonuje ją ostatecznie, że ma śmiertelnego wroga...

Jolka | 2017-03-15
Przeczytana: 15 marca 2017

"Ryzykowna piękność"to książka na jeden wieczór,gdzie raczej w pewnych momentach mnie rozbawiła,gdzie autorka porusza tematy damsko-męskie.Wątek kryminalny to w sumie jak dla mnie jedynie mały epizod,gdzie zakończenia domyśliłam się dużo wcześniej."Ryzykowna piękność" to dla mnie mała odskocznia od kryminałów,które są na czele moich pozycji książkowych, taka lekka i niewymagająca intelektualnie mała rozrywka na nudny wieczór

dilbi | 2015-08-24
Przeczytana: 21 sierpnia 2015

Była to 2 część historii Blair. Tak jak pierwsza była lekka, miła i zabawna, tak tutaj Blair ze swoim zachowaniem i podejściem pt. faceci to worek treningowy i trzeba im dokopywać na każdym kroku i pod każdą postacią - nawet jeśli się takiego gościa kocha nad życie, zaczynała mi momentami przypominać trochę histeryczkę i osobę, która na siłę próbuje rządzić i ustawiać partnera. Plus za pomysłowość autorki w temacie zdarzeń, jakie się Blair przytrafiały :)

Iwon222 | 2014-03-16

Super na polepszenie humoru :)
bardzo polubiłam postać Blair, uwielbiam jej charakterek :)
ta książka to jedna wielka wojna damsko - męska, zabawna, momentami bardzo gorąca no i oczywiście jest nutka sensacji.

sygin | 2013-06-11
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: czerwiec 2013

Ostatnio czytając książkę Lindy Howard „Polowanie na sobowtóra” całkiem nieźle się bawiłam, gdy naszła mnie więc ochota na coś lekkiego a wciągającego sięgnęłam po kontynuację pod tytułem „Ryzykowna piękność”. Wciąż mamy do czynienia z historią Blair i wciąż jest to opowieść widziana jej oczami, ba wciąż nawet ktoś ewidentnie czyha na jej życie. Ale mimo wszystko jest to już zupełnie inna książka.
Blair jest silną kobietą, która doskonale wie czego chce i jak to osiągnąć. A to czego chce to, to by jej ślub z Wyattem Bloodsworthem był dopracowanym w najdrobniejszym szczególe sukcesem. To co jej przeszkadza w urzeczywistnieniu tej wizji, to przede wszystkim ciągle powtarzające się zamachy na jej życie, a także sam Wyatt, z którym nieostatnie prowadzi wojnę o dominacje w ich związku.
To co w „Polowaniu na sobowtóra” wydawało mi się innowacyjne, świeże i zabawne, w „Ryzykownej piękności” jest już niestety raczej męczące i nie śmieszne. Wszystkie charakterystyczne cechy Blair, które...

Dagus91 | 2015-02-20
Przeczytana: 18 lutego 2015

Kontynuacja historii Blair z książki "Polowanie na sobowtóra". Główna bohaterka znów będzie w niebezpieczeństwie jednak nie przeszkodzi jej to w kłótniach i godzeniu się z Wyattem, planowaniu ślubu, pracy, a nawet w swataniu i rozwiązywaniu cudzych małżeńskich problemów ;).
Tom drugi tak jak pierwszy jest pełen humoru i akcji a dzięki charakterkowi Blair na pewno nie można się nudzić w trakcie czytania.
Świetna książka, szczerze polecam obie części :)

Karol-inka | 2016-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2016

Druga część "Polowania na sobowtóra" dorównuje pierwszej. Nutka erotyki, nitka sensacji i nutka kryminału. Ja lubię takie połączenia. Choć główna bohaterka Blair czasem mnie irytowała. Lubię jej sarkastyczne poczucie humory jednakże czasem zastanawiałam się czy jest głupią blondynką udającą mądrą czy też odwrotnie... Poza tym małym zgrzytem czyta się przyjemnie więc polecam.

Goszka | 2014-10-31

Jestem zachwycona tą częścią prawie tak samo jak pierwszą ("Polowanie na sobowtóra") - książka jest idealną komedią romantyczną. Przyznam się, że gdy ją czytałam w komunikacji miejskiej, to zdarzyło mi się kilka razy wybuchnąć śmiechem ku zdziwieniu innych pasażerów. Polecam zwłaszcza na chłodne wieczory - z Blair nie sposób się nudzić :D

Katerina2038 | 2015-01-06

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Przeczytałmam jeden komentarz tej książki. Nie był on zbyt schlebiający, wręcz przeciwnie. Wolałam nie czytać dalszych komentarzy, aby nie stracić zapału do jej czytania.

Nie zgadzam się, aby drugi tom był gorszy od pierwszego. Dialogi są równie śmieszne, a akcja i wątki równie wciągające.

Ostrzeżenie! Pewna scena pod koniec książki jest tak... brakuje mi odpowiedniego słowa, chyba przerażająca, że krew niemalże zamarzła mi z przerażenia w żyłach. Pewnie dlatego, że byłam bezwarunkowo zakochana w poruczniku i narzeczonym Blair.

Jednak wcześniej autorka funduje nam dużą dawkę śmiechu.

Na samym końcu znajduje się przepis na puding pączkowy. Może kiedyś go wypróbuję.

Kto jest jej prześladowcą? Hym, na to się chyba wcześniej nie dało wpaść. No chyba, że jesteś jak psychopata bo tylko psychopaci myślą jak psychopaci.

Gdybym była na miejscu głównej bohaterki też miałabym ochotę tą prześladowczynię oskalpować, wypatroszyć... to tak w skrócie, gdyby miesiąc...

eve | 2014-06-22

Dalsze losy Blair i nie zawiodłam się. Kolejne ciekawe dialogi pary i ich przekomarzanie się. Dobrze się czyta a akcja książki tak jak w pierwszej części rozwiązuje się na końcu książki. Polecam.

polsza-nie-zagranica | 2013-01-31
Przeczytana: 2012 rok

Zupełnie niewymagająca, mało skomplikowana, kompletnie nie zaskakująca. Po prostu dość słaba.