Kłamstwa na wysokich obcasach

Wydawnictwo: Amber

Bohaterka śledztwa na wysokich obcasach i zabójstwa na wysokich obcasach jest w siódmym niebie. Dostała pracę na planie serialu telewizyjnego hitu sezonu. Co prawda tylko jako asystentka garderobianej, ale teraz obraca się wśród największych hollywoodzkich celebrytów. Lecz czar Miasta Snów szybko pryska: w świecie, w którym dzięki kłamstwom i podstępom zdobywa się nagrodę Emmy, Maddie musi poradzić sobie z kapryśną gwiazdą, znerwicowanym aktorem, natrętnym paparazzim... i tajemniczym zabójcą. I najbardziej skomplikowaną sprawą w swoim życiu romansem z nieprzyzwoicie pociągającym detektywem...

lkkolo | 2014-02-08
Przeczytana: 03 lutego 2014

Szukając lekkiej, zabawnej książki najlepiej z domieszką sensacji, trafiłam na tą pozycję i dopiero po czasie zoriętowałam się, że jest to trzeci tom z serii. Na szczęście nie ma wielu powiązań z poprzednimi książkami;)
Czyta się szybko i przyjemnie. Jest trochę przewidywalna, ale rozwiązanie gółwnej zagatki mnie lekko zaskoczyło, więc za to i za humor zawarty na jej stronach książka otrzymuje u mnie 8/10. Sięgam oczywiście po poprzednie części przygód na wysokich obcasach.

Małgorzata Chabzda | 2015-01-30
Przeczytana: 29 stycznia 2015

Fajna, zabawna, wciągająca. Takimi słowami można śmiało opisać tę pozycję. Szybko przeczytałam bo byłam bardzo ciekawa na jak jeszcze głupi pomysł wpadnie główna bohaterka. W każdym bądź razie zakończenie udane. Polecam.

Ela | 2010-10-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 05 października 2010

Kiedy dwa dni temu usiadłam do czytania książki: Kłamstwa na obcasach nie wiedziałam, że bohaterka tej książki będzie aż tak bardzo podobna do mnie. Po za tym książka od samego początku wciągnęła mnie do tego stopnia, że ciężko było mi się od niej oderwać. Była zabawna z nutką kryminalną i romantyczną. Gdy ją wczoraj wieczorem skończyłam postanowiłam sięgnąć po kolejne książki Gemmy Halliday by móc zabawić w świecie Maddie.
Jeśli ktoś lubi śmieszne komedie romantyczne z nutką kryminalistyczną to polecam tę książę gdyż ubaw będziecie mieć po pachy zwłaszcza a głównej bohaterki i jej uzależnionej od seksu przyjaciółki.

Kontynuacja książek "Śledztwo na wysokich obcasach" i "Zabójstwo na wysokich obcasach".
Kobiecy kryminał w naprawdę dobrym stylu, pełen ciepła i humoru.

ElViento | 2015-04-07
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 06 kwietnia 2015

Bardzo przyjemna książka z wartką akcją i śmiesznymi przygodami, polecam :)

Ewelina | 2014-08-05
Na półkach: Przeczytane, Ebook

Moja ulubiona seria. Dreszczyk emocji +zagadki kryminalne + Maddie i Ramirez + humor, dużo humoru. Polecam przeczytac dalsze częsci w wersji angielskiej, dużo się dzieje.

lenuszka | 2013-04-27
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 27 kwietnia 2013

Po przeczytaniu tej części mam mieszane uczucia, bowiem to co na początku wydawało mi się zabawne powoli zaczęło działać mi na nerwy. Nasza kochana Maddie w ogóle nie dorasta. Nawet mam wrażenie, że im starsza jest nasza bohaterka tym bardziej robi się dziecinna i co gorsza, coraz bardziej zaczyna mi przypominać Anastasię z „50 twarzy Greya” przez to swoje ciągłe przygryzanie wargi, ale cóż z tego, jak i tak jest urocza i wszystko zostaje jej wybaczone.

Lekki i przyjemne czytadło. Idealna pozycja na odstresowanie.

Edyta | 2016-07-27
Przeczytana: lipiec 2016

No nie dam rady. To co początkowo wydawało się zabawne teraz zaczyna męczyć. Główna kobieca postać zaczyna w moich oczach nabierać wszystkich tych cech, których u kobiet nie cierpię, no ale może ja się nie znam. Infantylne zachowania i takież przemyślenia bohaterki bardziej odpowiadają nastolatce i to nie starszej niż 15 lat niż kobicie ok. lat 30.

Ewa | 2010-09-15
Przeczytana: wrzesień 2010

Ciekawie napisany kryminał, przeplatany z wątkiem miłosnym napisany łatwym do przyswojenia językiem :) Warto przeczytać - jak zapewne i jego wcześniejszą część, na którą właśnie poluję ;-)

Marioolka20 | 2016-12-05
Przeczytana: 17 stycznia 2016

Naprawdę super książka, uśmiałam się do łez i z pewnością sięgnę po nią nie raz.
Jedyne czego żałuję to tego, że zaczęłam od ostatniego tomu..
Ale nic straconego ! :D