Raintree : haunted

Każdy członek tego rodu ma szczególny dar. Gideon Raintree ma moc przyciągania piorunów i zdolność kontaktowania się z duchami. Musi wykorzystać swe skrywane zdolności, by złapać seryjnego mordercę nasłanego przez złowieszczych magów Ansara. Najpierw jednak musi sobie poradzić z niespodziewanym uczuciem do pięknej Hope Malory. Pojawiła się w jego życiu w chwili, gdy Gideon toczy śmiertelną...

Każdy członek tego rodu ma szczególny dar.

Najpierw jednak musi sobie poradzić z niespodziewanym uczuciem do pięknej Hope Malory. Pojawiła się w jego życiu w chwili, gdy Gideon toczy śmiertelną rozgrywkę z siłami zła. Sytuacja staje się bardzo groźna. Gideon i Hope mają niewiele czasu, by ocalić swą miłość, rodzinę i... nienarodzone dziecko.

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2009

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

AKor | 2016-07-30

Szmirwa jakich mało! Ledwo musnęło mózg. Litery wielkie jak stodoły. Boli mnie każda przewrócona strona jako cios dla inteligencji człowieka!

dilbi | 2015-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2015

Kompletnie nie jest powiązana z pierwszym tomem tej serii. Wydarzenia właściwie rozgrywają się w tym samym czasie co w pierwszym tomie. I kończy się dokładnie w tym samym punkcie czasowym. Inny autor, inny styl pisania. Dla mnie z jednej strony gorsza niż 1 tom, z drugiej - czyta się jeszcze szybciej.
Fajne romansidełko, z magią w tle, które miało wprowadzać "dreszczyk" emocji związanej z morderstwami. To akurat wyszło średnio. Ale i tak biorę się za 3 część :D

psyence | 2011-01-29
Przeczytana: 22 stycznia 2011

Nie mogę uwierzyć w to, że mi się to podobało... ledwo zahaczyło o korę mózgową, ale fajne XD

Magdalena-cherry | 2015-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2015

Drugi tom z cyklu 'Raintree" jak i pierwszy okazał się bardzo przyjemny i szybko czytający tzn. w przeciągu jednego dnia da się książkę pochłonąć. Fajna, lekka przyjemna i nawet godna polecenia jednak z wielkim minusem (jak dla mnie) prawdziwa akcja jest bardzo króciutka, chociaż w tym tomie mamy do czynienia z detektywem ,a więc mamy jej więcej niż w pierwszym . Zobaczymy jak będzie to w trzecim....

Anna Szafrańska | 2012-04-25
Przeczytana: 2011 rok

Jak zapewne wiecie, latem w dużych miejscowościach turystycznych niemal na każdym kroku można napotkać stoiska z książkami za ułamek ich pierwotnej ceny. Kiedy w tym roku zawitałam do Kołobrzegu, moja biblioteczka wzbogaciła się o kilka atrakcyjnych nabytków. I skrzętnie pomijam fakt, że zamiast podziwiać przydrożne sklepiki z przepięknymi bursztynami, gadżetów-hitami tego lata (tak jak robiła to moja rodzina i tysiące innych, normalnych osób) ja wyglądałam książkowych stoisk, gdzie potrafiłam utknąć na kilka godzin. I jakoś dziwnym trafem rodzina wiedziała dokładnie, gdzie mnie szukać. Jestem aż tak oczywista?
Jedną z tych wakacyjnych pozycji był Nawiedzony L.W. Jones. Nie powiem, powieść mile mnie zaskoczyłam. Jak wiadomo, jest wielkie boom literackie na historie o nastolatkach z nadprzyrodzoną mocą, z czego wiele pozycji... niezbyt przypadła mi do gustu. Ale Nawiedzony, to zupełnie inna para kaloszy przeznaczona dla starszych czytelników ze względu na bardzo obrazowe opisy...

Claire | 2013-04-21
Przeczytana: 20 kwietnia 2013

Bardzo ciekawe i intrygujące. Bohater Gideon to chodzący ideał. Romantyczna i porywająca książka. Przeczytałam ją w jeden dzień tak mnie pochłonęła.

Niewidzialna | 2016-05-11
Przeczytana: 11 maja 2016

Szybko sie czyta, jest nieprzewidujaca, zaskakujace zwroty akcji i sytuacje. Polecam!

alamuhan | 2010-09-19

Bardzo dobra książka. Zaczytywałam się w trylogii nocami (dzięki biblioteko miejska!!). Wreszcie coś innego niż wampiry czy wilkołaki ale osadzone mocno w magii :P
Ciekawe postacie, interesujące problemy i wartka akcja :)

majeczka26 | 2013-12-16
Przeczytana: 15 grudnia 2013

Druga po Piekle Lindy Howard książka o ludziach obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami,choć piszę ją kto inny opowiada o kolejnym Panu Raintre,tym razem mamy do czynienia z Gideonem,który poza paranormalnymi zdolnościami stara się być dobrym człowiekiem i uczciwym detektywem.Pewnego dnia pojawia się niespodziewanie Ona,no i nic już nie jest takie jak wcześniej,a może nawet wszystko się bardziej komplikuje.
Niemniej jednak przeczytałam jednym tchem, polecam.

Sewena | 2012-10-26
Przeczytana: 26 października 2012

Bardzo szybko przeczytana, pozwala oderwać się od rzeczywistości ;) Z chęcią przeczytam następną część