Opowieść pachnąca czekoladą.

Wydawnictwo: Agencja Reklamowa Padjas

"Gdy ponad 150 lat temu Karol Wedel otworzył swoją pierwszą cukiernię w Warszawie nikt nie przypuszczał, że oto rozpoczął się nowy rozdział w historii czekolady. Wieść o przepysznych słodyczach rozchodziła się szybko i każdego dnia przybywało amatorów karmelków, pomadek i innych łakoci o niezwykłym smaku. Sława wedlowskiej cukierni wkrótce sięgnęła także innych europejskich krajów." Książka przedstawia historię rozwoju tej niezwykłej firmy, a w środku opakowania znajdziemy słodki upominek dla każdego.

źródło opisu: www.antykwariat.tezeusz.pl

źródło okładki: www.antykwariat.tezeusz.pl