Coaching, tajemniczy dar kosmitów dla ludzkości czyli Komiks

Wydawnictwo: Coach&Couch Autobus i Kanapa
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
coaching
poradniki
coachcouch

Coaching? Co to jest ten „coaching”? Czego to ludzie nie wymyślą…i jeszcze ta obca nazwa, że niby amerykańskie? Tymczasem coach to przecież trener. Trening jest naturalny, prosty, ludzki choć także kosmiczny, nowatorski jak NASA albo CERN. Czasem mówisz: „to trudne”, „nie uda się”...no właśnie to najlepszy moment żeby zajrzeć do środka tej książki. Dzięki rysunkom i poczuciu humoru autora,...

Czasem mówisz: „to trudne”, „nie uda się”...no właśnie to najlepszy moment żeby zajrzeć do środka tej książki. Dzięki rysunkom i poczuciu humoru autora, znanego coacha. Odkryjesz łatwy i przyjemny sposób na codzienne troski. Pierwszy z nich to dystans, drugi to humor, trzeci to rzecz jasna coaching!
Uwikłani w codzienność pełną frustracji i rozczarowań nie dowierzamy, że można frustrację zamienić na odpowiedzialność a rozczarowania na inspirację.
A to przecież jest możliwe dzięki coachingowemu podejściu.

Poradnik dla tych, którzy

• Są zainteresowani swoim rozwojem
• Poszukują ciekawego prezentu
• chcą wiedzieć „co to ten coaching”
• zaczynają swój coaching

Wszystko to okraszone:

•zabawnymi rysunkami
•scenkami rodzajowymi z barwnymi postaciami
•ironią, która często jest najlepszą pointą.

Wydawnictwo Coach&Couch Autobus i Kanapa
www.autobusikanapa.pl

źródło opisu: www.autobusikanapa.pl

źródło okładki: www.autobusikanapa.pl

Qulturasłowa | 2016-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2016

Macieja Bennewicza nie trzeba przedstawiać nikomu, kto interesuje się szeroko pojętym samorozwojem, coachingiem bądź też pracuje jako coach. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Bennewicz tak naprawdę jest … kosmitą. Podobnie zresztą jak my wszyscy – wszak pewnego dnia pojawiliśmy się na ziemi i bezwstydnie wykorzystujemy ją, eksploatujemy jej zasoby, ale niezależnie od tego ile mamy, wciąż chcemy więcej. Przepełnia nas frustracja, lęk przed tym, że nie mamy wystarczająco pieniędzy, rzeczy, że nie jesteśmy wystarczająco doskonali. Na dodatek daliśmy sobie wmówić, że miarą naszego sukcesu jest wysoka pozycja społeczna, kierownicze stanowiska i pełne konto. Tyle tylko, że często taki obraz kłóci się z tym, jacy naprawdę jesteśmy, a my zostajemy z odwiecznym dylematem „mieć czy być”. Ta wewnętrzna walka ze sobą skutkuje brakiem większych efektów, wypaleniem zawodowym bądź też przekonaniem, że tak naprawdę nie wiemy, dokąd zmierzamy. Istni kosmici!
O odnalezieniu swojego miejsca w świecie,...