Popularne hasła / tagi
Popularne wyszukiwania
Polecamy
Maciej Bennewicz

Maciej Bennewicz - Z wykształcenia socjolog. Menedżer, trener. Twórca Ośrodka Rozwoju Psychologicznego „Persona”. Współtwórca i prowadzący cykl programów edukacyjnych dla młodzieży w TVP (1997-99 r.). Psychoterapeuta indywidualnych i grupowy. Prowadził zajęcia i warsztaty w SWPS psychologii społecznej i psychoterapii, treningi interpersonalne i motywacyjne na Wydziale Psychologii UW, a także warsztaty z autoprezentacji i efektywności zawodowej na UW. Obecnie dyrektor rozwoju w firmie Norman Benett Group.
Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w branży szkoleń skierowanych do businessu. Supervisor zespołu trenerskiego. Lider i wykładowca Norman Benett Academy – Polskiej Szkoły Coachów.
Master Coach International Coaching Community. Doświadczony coach indywidualny i grupowy. Master NLP. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z dziedzin: Coaching i Mentoring, Kreatywność i Twórczość, Umiejętności Menedżerskich, Autoprezentacji i Wystąpień Publicznych, Budowania Zespołów, Kontaktu z Klientami, Komunikacji, Zarządzania Czasem. Jako trener zrealizował osobiście ponad 1000 dni szkoleniowych prowadzonych metodą warsztatową.
- 826 przeczytało książki autora
- 1 649 chce przeczytać książki autora
Książki i czasopisma
Cytaty
Dzisiaj w zasadzie konspiracja nie jest potrzebna. Można umieścić materiały wywiadowcze w Internecie, filmy, nagrania i dokumenty z tajnych archiwów i ludzie wzruszą ramionami. Można powiedzieć wprost i przytoczyć dane, choćby pierwsze z brzegu: koncerny farmaceutyczne robią was w konia, silnik spalinowy nie jest jedynym technicznie znanym napędem, wojna z terroryzmem to ściema i... nikt się nie przejmie. News jest atrakcyjny przez godzinę zanim nie zastąpią go kolejne newsy. Dzisiaj ludzi nic nie obchodzi, nawet oni sami siebie nie obchodzą.
Dzisiaj w zasadzie konspiracja nie jest potrzebna. Można umieścić materiały wywiadowcze w Internecie, filmy, nagrania i dokumenty z tajnych ...
Rozwiń ZwińNie szukaj szczęścia w drugim człowieku.(...) Przyjmij, że szczęście to wewnętrzna pełnia pozwalająca spójnie odczuwać własną niezachwianą misję.
Nie szukaj szczęścia w drugim człowieku.(...) Przyjmij, że szczęście to wewnętrzna pełnia pozwalająca spójnie odczuwać własną niezachwianą m...
Rozwiń ZwińNapotkanego człowieka traktuj zawsze albo jako swojego przyjaciela albo nauczyciela.
Napotkanego człowieka traktuj zawsze albo jako swojego przyjaciela albo nauczyciela.