Marnotrawna córka

Wydawnictwo: fchpetros
literatura piękna
BiG_m

MARNOTRAWNA CÓRKA Tej książki nie odłożysz na półkę, dopóki jej nie przeczytasz, i to jednym tchem, do ostatniej strony. Opowiada o kobiecie, która próbuje stawić czoło demonom przeszłości i zbudować przyszłość na gruncie wiary w Bożą ofertę odkupienia. Marnotrawna córka to książka zarówno dla wierzących, jak i niewierzących. Dla każdego, kto wyszedł lub nadal tkwi w miejscu zniszczenia,...

MARNOTRAWNA CÓRKA

Marnotrawna córka to książka zarówno dla wierzących, jak i niewierzących. Dla każdego, kto wyszedł lub nadal tkwi w miejscu zniszczenia, wykorzystania, beznadziei i grzechu.

"Marnotrawna Córka" to powieść z elementami podręcznika, która na podstawie przeżyć głównej bohaterki, w bardzo praktyczny i przystępny sposób, przedstawia zasady posługi "Odnawiania Fundamentów". Wraz z Deborą wejdziecie do pokoju posługi, gdzie czeka na Was Boża pomoc i uleczenie. Co więcej bliżej przyjrzycie się pracom zespołu posługującego.

Połączenie świetnie napisanej powieści i ważnych lekcji na temat uzdrowienia i uwolnienia, do których będziesz wielokrotnie powracać. Wyjątkowe dzieło. Rzadkość na naszym chrześcijańskim rynku i obowiązkowa lektura dla każdego, nie tylko dla doradców!

"Marnotrawna Córka" to wspaniała lektura dla każdego! Dla tych, którym leży na sercu niesienie pomocy innym oraz dla tych, którzy szukają Bożych odpowiedzi na wyzwania jakie rzuca im życie.

Zrezygnowana i rozczarowana sobą i życiem Debora zostaje zmuszona do powrotu do swojego rodzinnego miasteczka, z którym wiąże się jej niezwykle bolesna przeszłość. Tam zaprzyjaźnia się z Anne i powoli zaczyna powracać do życia. Kiedy staje przed możliwością przyjęcia posługi uzdrowienia i uwolnienia, korzysta z niej — to doświadczenie całkowicie odmieni jej życie.
„Marnotrawna córka” porusza problemy samotności, braku nadziei, przemocy w rodzinie, wykorzystania seksualnego oraz wiele innych. Udając się wraz z bohaterką w tę fascynującą podróż, odkryjesz Bożą drogę do wolności i odbudowania złamanego życia.
To historia porażki przemienionej w triumf, odnowienia zniszczonych relacji oraz poświęcenia osób, których Bóg używa do pomagania innym.
Bez względu na to czy sam pragniesz uzdrowienia, czy poszukujesz duchowych narzędzi, by pomagać innym, w tej pasjonującej książce znajdziesz odpowiedzi i otrzymasz nadzieję.

Opinie czytelników:

Czy kiedykolwiek myślałeś, że twoje zranienia są zbyt głębokie i zbyt długo je w sobie nosisz, żeby Bóg mógł je uzdrowić? Autorka zabiera nas w podróż do uzdrowienia pewnej kobiety, której życie rozpadło się na kawałki. Jeśli przyłączysz się do niej, doświadczysz zdumiewającego, pełnego miłosierdzia i łaski Bożego uzdrowienia. Ta książka, napisana z wielką pasją, nie tylko otworzy twoje oczy na zasady uzdrowienia zawarte w Bożym Słowie, ale natchnie cię nową wiarą i nadzieją.

Chester i Betsy Kylstra
Restoring the Foundations Ministry

Czytałam tę książkę w najgorszym okresie mojego życia — okazała się cudowną lekturą, która przyniosła wielkie zmiany. Pomogła mi podjąć decyzję o oddaniu mojego życia Bogui o pozostawieniu za sobą przeszłości pełnej złych wyborów i bolesnych doświadczeń. Bóg naprawdę czyni cuda! Laurie

To był czas łez, czas uzdrowienia, czas odnowienia. Podczas czytania „Marnotrawnej córki” Pan dokonał we mnie głębokiej, długo wyczekiwanej pracy. Otworzył części mojej duszy, które były zamknięte w bólu przez wiele, wiele lat.
Chyrl

Ta książka niesie w sobie zrozumienie uzdrowienia; charakteryzuje się wnikliwością i prawdziwością. Polecam ją każdemu bez względu na to, w jakim miejscu i na jakim etapie życia się znajduje. Jeśli pozwolisz, zmieni twoje życie!
Linda

Porywająca historia. Z większością tego, przez co przechodziła bohaterka, mogłam się łatwo utożsamić.
Patsy

„Marnotrawna córka” to historia, która pokazuje, czym w gruncie rzeczy jest i jak może wpływać na przemianę życia modlitwa prowadzona w bardzo przyjaznych warunkach posługi Odnawiania Fundamentów. Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto próbuje wydostać się na wolność z więzienia zranień przeszłości. Z wielką przyjemnością czytałam każdy jej rozdział.
Pastor Jeanni Davis

źródło opisu: http://sklep.fchpetros.org/p/4/47/marnotrawna-corka

źródło okładki: http://sklep.fchpetros.org/p/4/47/marnotrawna-corka

Tusia | 2017-12-17
Przeczytana: 17 grudnia 2017

Wow niesamowita powieść - poradnik jak poradzić sobie ze zranieniami wewnętrznymi. Polecam serdecznie!