Odkupiona

chrześcijaństwo uzdrowienie DID dysocjacja osobowość mnoga
Redeemed
literatura piękna
chrześcijaństwo uzdrowienie DID dysocjacja osobowość mnoga

Kontynuacja Córki Marnotrawnej. Pięknie ukazany obraz rozwoju osoby, która poddała się Bogu. To w jaki sposób mierzy się z rzeczami, które dotąd ją przerastały. Tym razem historia nie jest już powieścio-poradnikiem, i w sumie mniej rozgrywa się dookoła Debory, ale jest równie interesująca. Poznamy też fascynujące fakty na temat rozdwojenia jaźni. Bardzo dobra książka, polecam.

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Odkupiona