Broń w Karate opowieści o mistrzach Okinawy, życiorysy, legendy, biografie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Ko-Budo-Sport
8390119102
sport
SEKAi

Chciałbym w tej książce przybliżyć wszystkim tym, którzy interesują się Japońskimi Sztukami Walki : Życiorysy, Wywiady oraz jak rozwijało się KARATE bardzo dawno temu. Teoria jest tak samo ważna, jak praktyka o czym bardzo często zapominają typowi zawodnicy turniejowi, inni młodzi adepci KARATE, dla których liczy się tylko technika. Dodatkowo wprowadziłem w „świat” KOBUDO, gdyż KARATE, jak nie...

Dodatkowo wprowadziłem w „świat” KOBUDO, gdyż KARATE, jak nie każdy wie, jest bardzo ściśle związane z bronią KARATE.

źródło opisu: Wydawnictwo Ko-Budo-Sport, 1990

źródło okładki: Własne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!