Encyklopedie sportów świata. Tom 10: pe-pł + CD z grą ''GT Racer''

Wydawnictwo: Agora SA
sport

W encyklopediach znajdziemy: ponad 3000 haseł dotyczących dyscyplin sportowych, w tym również sportów uprawianych przez osoby niepełnosprawne. zawarte są informacje o pochodzeniu, historii, sprzęcie i zasadach dyscyplin sportowych. zdjęcia agencyjne, reprodukcje, ilustracje, mapy, wykresy, tabele wyników mistrzostw świata, igrzysk olimpijskich oraz ważniejszych imprez sportowych. Dodatkowo omówione zostały sporty pochodzące ze wszystkich regionów świata. Do każdego tomu dołączona jest gra na płycie CD (PC). Do niniejszej książki dołączony jest CD-ROM z grą GT Racer.

Dariusz_S Jasiński | 2012-01-15