Wychowywanie dziewcząt /Poradniki dla rodziców

Wydawnictwo: Rebis
hobby

Jak pomóc dziewczynkom wyrosnąć na szczęśliwe kobiety Jeśli lubisz szczere, bezpośrednie i zabawne rady, to Wychowywanie dziewcząt jest książką dla ciebie. Bez ogródek mówi, jak trudno jest chronić delikatną istotę przed niebezpieczeństwami i rozczarowaniami, które wciąż rzucają cień na życie kobiet, ale jednocześnie tłumaczy rodzicom , a zwłaszcza ojcom , jak wiele może zdziałać odpowiednia postawa rodzicówa. Nakłania nas, byśmy wykorzystali swoje mocne strony, traktowali dziecko jak dziecko, a sami byli dorośli. Uświadamia nam, że wychowywanie córek jest takim samym wyzwaniem, jak tworzenie świata, w którym mężczyźni i kobiety są sobie równi. Warto ją przeczytać, nawet jeśli masz samych synów. Pru Goward , Komisarz ds. Dyskryminacji Seksualnej Komisja do Spraw Praw Człowieka i Równouprawnienia Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

magda | 2014-06-19
ANIA | 2012-06-27