Wychowywanie dziewcząt

Wydawnictwo: Rebis
Raising Girls
wychowanie
Danuta

To najlepsza praca dotycząca wychowywania dziewczynek według Steve'a Biddulpha. Dlaczego dziewczynki różnią się od chłopców i jak pomóc im wyrosnąć na szczęśliwe i silne kobiety Jak pomóc dziewczynkom wyrosnąć na szczęśliwe kobiety Jeśli lubisz szczere, bezpośrednie i zabawne rady, to Wychowywanie dziewcząt jest książką dla ciebie. Bez ogródek mówi, jak trudno jest chronić delikatną istotę...

To najlepsza praca dotycząca wychowywania dziewczynek według Steve'a Biddulpha.

Jak pomóc dziewczynkom wyrosnąć na szczęśliwe kobiety

Jeśli lubisz szczere, bezpośrednie i zabawne rady, to Wychowywanie dziewcząt jest książką dla ciebie. Bez ogródek mówi, jak trudno jest chronić delikatną istotę przed niebezpieczeństwami i rozczarowaniami, które wciąż rzucają cień na życie kobiet; ale jednocześnie tłumaczy rodzicom - a zwłaszcza ojcom - jak wiele może zdziałać odpowiednia postawa rodzicówa. Nakłania nas, byśmy wykorzystali swoje mocne strony, traktowali dziecko jak dziecko, a sami byli dorośli. Uświadamia nam, że wychowywanie córek jest takim samym wyzwaniem, jak tworzenie świata, w którym mężczyźni i kobiety są sobie równi. Warto ją przeczytać, nawet jeśli masz samych synów.

Pru Goward - Komisarz ds. Dyskryminacji Seksualnej

Komisja do Spraw Praw Człowieka i Równouprawnienia