Lekarstwo na zmartwienia

Wydawnictwo: Fraszka Edukacyjna
The Worry Cure
poradniki
Malia

Lekarstwo na zmartwienia to bestseller przetłumaczony na 9 języków, uznany przez magazyn Self za jeden z ośmiu najlepszych poradników samopomocowych wszechczasów. Jak zidentyfikować źródła dręczących nas lęków, zmierzyć się z nimi, odzyskać spokój i zacząć cieszyć się życiem? Jeśli masz dość zadręczania się obawami o związki, zdrowie, pieniądze lub pracę, jeśli jesteś gotów spojrzeć krytycznie na własny sposób myślenia o sobie i swojej przyszłości, spróbuj zmienić swoje życie na lepsze.

źródło opisu: fraszka.edu.pl

źródło okładki: fraszka.edu.pl

Haliaeetus | 2016-07-29

Zamartwiasz się?
Nie martw się, w tej książce znajdziesz remedium na swoje bolączki.
Do lektury, przystąp!