Polska Rzeczpospolita Polska

Cykl: Między Worłujem a Przyszłozbożem (tom 9)
Wydawnictwo: Tevere
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Polska, Rzeczpospolita
satyra
introdukcja

Człowiek jest istotą rozumną, ale istota ROZUMNA jest zazwyczaj i naiwna. Tak ma się i ze mną. Myślałem, że po napisaniu POLSKIEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ odpocznę. Nie da się. Kolejna książka za kilka miesięcy. Tym razem pod tytułem TOWARZYSZE I KOLEDZY.

introdukcja | 2015-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2015

Mimo że cenię sobie pana Krzysztofa Daukszewicza, to ta książka mi nie podeszła. Została ona napisana jeszcze w zeszłym wieku i z racji wielu odniesień do polityki i ówczesnych układów, była dla mnie niezrozumiała. No bo kto pamięta afery i wiadomości telewizyjne sprzed lat prawie dwudziestu?

Szkoda, że pan Krzysztof Daukszewicz nie wziął na warsztat spraw, które nigdy nie tracą na ważności i można się zawsze do nich odnieść i z nich pośmiać.