Wyspa na prerii

Okładka książki Wyspa na prerii Wojciech Cejrowski
Okładka książki Wyspa na prerii
Wojciech Cejrowski Wydawnictwo: Bernardinum Seria: Biblioteka "Poznaj Świat" literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Biblioteka "Poznaj Świat"
Wyspa na prerii
Bernardinum
2015-04-15
2014-07-11
preria Arizona USA

Kupiłam wszystkie książki Wojciecha Cejrowskiego, ale tej jednej na półce brakowało. Kupiłam i jak zawsze się nie zawiodłam. Książka przyjemna i szybka w czytaniu. Są momenty ciekawe, ale są też momenty, gdzie człowiek sam do siebie się śmieje. Jeśli ktoś kiedyś zapyta mnie o książkę do polecania, to z pewnością polecę tę opowieść i jeszcze kiedyś chętnie do niej powrócę.

Przyjemny w odbiorze, zabawny i informatywny zbiór opowieści z "Dzikiego Zachodu". Całkiem dobrze i barwnie opisane życie kowbojów w Arizonie. Może nie aż tak wciągająca i wzruszająca jak Rio i Gringo, ale dalej w klimacie Pana Cejrowskiego- zabawna i poszerzająca horyzonty.

Cejrowski czytany jest jeszcze lepszy niż oglądany. Bardziej refleksyjny i filozoficzny. Tytułem przykładu: ,,kobieta nigdy nie zmienia poglądów - nie musi, gdyż ma wszystkie naraz " ;)

Wspaniale się na czytało. Wartościowa, humorystyczną i poszerzająca wiedzę na temat amerykańskiej prerii

Pan Wojciech wciąga mnie w swoje historie niezmiennie. Czy to dżungla czy tak jak w tej książce, wspólne patrzenie w gwiazdy w domku na prerii, jestem ALL IN!

Moja pierwsza książka Wojciecha Cejrowskiego. Już po przewróceniu pierwszych kartek wiedziałem że nie ostatnia. Każdy kto kocha klimaty małych, kultowych miasteczek pokocha i tą książkę. WC opowiada jak zdobył swój domek, o swoich przygodach w barze, o ,,nicnierobieniu" (i dlaczego to takie wspaniałe),o ludziach z miasteczka, dziwakach i dlaczego na prerii odkurza się wiatrem (ale trzeba zachować pewne zasady). Wspaniała lektura!

Świetnie mi się to czytało. Można się trochę pośmiać ale też i zdziwić jak wolnym stanem jest Arizona. Prawo ograniczone do minimum,nie ma ekoterrorystów,nie ma kontroli państwa,robisz co chcesz,nie tak jak w cudownej UE gdzie szaleją nakazy,zakazy i cenzura w mediach.

Fantastyczna, jak zwykle niezwykle zabawna, książka Cejrowskiego!

Fantastyczna, jak zwykle niezwykle zabawna, książka Cejrowskiego!

Książka na jeden wieczór - lekki i humorystyczny sposób opisania codziennego życia w lokalnej, amerykańskiej społeczności powoduje, że nie można się od niej oderwać. Jedna z niewielu książek, które zdecydowanie powinny być dłuższe

Świetna książka, świetnie opisana. Bardzo lubię sposób pisania/opowiadania pana Cejrowskiego. Można zanurzyć się w wyobraźni opisywanego świata, miejsca

• Podróżnicze
  • 2015