rozwińzwiń

Wyspa na prerii

Okładka książki Wyspa na prerii Wojciech Cejrowski
Okładka książki Wyspa na prerii
Wojciech Cejrowski Wydawnictwo: Bernardinum Seria: Biblioteka "Poznaj Świat" literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
preria Arizona USA

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Pan Wojciech wciąga mnie w swoje historie niezmiennie. Czy to dżungla czy tak jak w tej książce, wspólne patrzenie w gwiazdy w domku na prerii, jestem ALL IN!

Świetna książka, świetnie opisana. Bardzo lubię sposób pisania/opowiadania pana Cejrowskiego. Można zanurzyć się w wyobraźni opisywanego świata, miejsca

Moja pierwsza książka Wojciecha Cejrowskiego. Już po przewróceniu pierwszych kartek wiedziałem że nie ostatnia. Każdy kto kocha klimaty małych, kultowych miasteczek pokocha i tą książkę. WC opowiada jak zdobył swój domek, o swoich przygodach w barze, o ,,nicnierobieniu" (i dlaczego to takie wspaniałe),o ludziach z miasteczka, dziwakach i dlaczego na prerii odkurza się wiatrem (ale trzeba zachować pewne zasady). Wspaniała lektura!

Świetnie mi się to czytało. Można się trochę pośmiać ale też i zdziwić jak wolnym stanem jest Arizona. Prawo ograniczone do minimum,nie ma ekoterrorystów,nie ma kontroli państwa,robisz co chcesz,nie tak jak w cudownej UE gdzie szaleją nakazy,zakazy i cenzura w mediach.

Fantastyczna, jak zwykle niezwykle zabawna, książka Cejrowskiego!

Fantastyczna, jak zwykle niezwykle zabawna, książka Cejrowskiego!

Książka na jeden wieczór - lekki i humorystyczny sposób opisania codziennego życia w lokalnej, amerykańskiej społeczności powoduje, że nie można się od niej oderwać. Jedna z niewielu książek, które zdecydowanie powinny być dłuższe

Ulubiona książka z czasów nastoletnich - wróciłam i... To już nie to. Czyta się wartko, jest ładnie wydana, to z plusów. Nie do przejścia jest dla mnie styl pisania. Wtrącenia światopoglądowe na poziomie... hm poziomu brak. Rozumiem, że każdy swoje poletko po swojemu uprawia, szkoda jednak, że kosztem odrzucenia części czytelników.

Świetna.

Świetna.

Polecam.

Polecam.

Autor jest osobą kontrowersyjną, ale książkę czyta się bardzo dobrze, ciekawy opis miejscowej społeczności, dużo uwag na temat zwyczajów panujących na prerii oraz spora dawka humoru z wypadków które się autorowi tam zdarzyły😂

5 282
    1 450