Dyskusje o książce We dnie, w nocy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Poszukuję książek (II kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę:  Królowa Tearlingu  Promyczek  Córka Czarownic  Bajki, które zdarzyły się naprawdę. Historie słynnych kobiet  Złodziejka książek  Krąg  Co ze mnie zostało
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2016)
wypożyczone stosik dzisiejszy już lipcowy  Czarnobylskie truskawki Czarnobylskie truskawki  Gulasz z turula Gulasz z turula  Jaskiniowiec Jaskiniowiec  Miłość, szkielet i spaghetti
20577
7 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę, lub w przystępnych cenach :D Prócz wysyłki jest opcja wymiany w Warszawie :)  Gra o tron - tylko wydanie poprawione przez Jakuszyńskiego  Angelfall  Trzej muszkieterowie  Królowie przeklęci. Tom 1  Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy
Ciekawy romans na prezent
Ja poleciłabym KRYSTYNĘ, CÓRKĘ LAVRANSA, jeśli ktoś lubi surowe klimaty XIV- wiecznej Norwegii. Znajdziemy tu uczucie, które przetrwa wszystko na tle życia tytułowej bohaterki. Książka nie epatuje opisami erotycznymi, gdyż pisana była na początku XX wieku ale wywołuje silne emocje. Przeczytałam ją bardzo dawno temu, mimo to pamiętam jak bardzo mnie poruszyła.
Wymienię/sprzedam (październik 2015)
Sprzedam ew. wymienię  Legenda. Rebeliant  Legenda. Patriota  Legenda. Wybraniec  Kwiat paproci  Na psa urok  Czerwone jak krew  Zatopione Miasta  Zgon
Pokazuje 6 z 11
Zobacz kolejne