Wspomnienia Dzikusa

Wydawnictwo: In Plus
Wspomnienia Dzikusa
Magda

"Wspomnienia Dzikusa" to pamiętnik Marysi - dziewczynki, która jak zapewne większość dzieci lubi bawić się, szaleć, wymyślać psikusy dla swojego rodzeństwa. Ze względu na jej żywy charakter rodzice nazywają ją "Dzikuską". W pamiętniku opisuje swoje życie pełne przygód - z młodszym rodzeństwem, w szkole, pisze o tym, jak uczy się kochać Jezusa i Maryję, jak być dobrym dla innych.

źródło okładki: google

buziaczek197 | 2018-09-11
Przeczytana: wrzesień 2018

Jeśli ktoś jest z religią bardzo związany to jest to książka dla niego i dla waszego dziecka czy wnuka. Pięknie napisana książka - choć miejscami nie dla mnie bo za bardzo związana w niektórych momentach z religią, ale przypomina się w czasie tej książki dzieciństwo. Sama byłam taka, że broiłam i dzieciństwo miałam fajne. Tutaj też tak jest dziewczynka bardzo związana z rodzicami i rodzeństwem. Nagle musi pojechać do szkoły dla sióstr, którą jak się później okaże polubi. Piękna opowieść o tacie, który wyjechał ... nie będę zdradzać treści (trzeba przeczytać), piękne przygody głównej bohaterki z rodzeństwem oraz jak się później okaże pomocnej koleżanki. Jeśli ktoś chce ze swoim dzieckiem, ale powiedzmy takim, które już słucha tak od 6 lat wzwyż spędzić miło spędzony czas podczas czytania książki to jest to pozycja warta uwagi. Dodatkowo bardzo fajne choć proste ilustracje na łamach książki. Polecam !!!