Aga 
https://www.instagram.com/agnesia_happy_girl
Crazy girl in normal life :)
26 lat, kobieta, Szczecin, Borne Sulinowo, status: Czytelniczka, dodała: 31 książek, ostatnio widziana 9 godzin temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
Aga
2019-02-20 18:17:29
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Horror, Posiadam
Autor:

Książka ta to wyznanie jak jeden czyn dobrych intencji potrafi doprowadzić do tragicznych w skutkach konsekwencji. Swobodny styl pisania jest tu bardzo przyjemny, czyta się to szybko oraz chociaż fabuła ma wydźwięk dosyć dramatyczny, to zdarzają się momenty gdzie można się śmiać do rozpuku. Kolejne linijki opowieści pozwalają nam się wciągnąć w sposób myślenia opowiadającej. Uczucia pędzą od... Książka ta to wyznanie jak jeden czyn dobrych intencji potrafi doprowadzić do tragicznych w skutkach konsekwencji. Swobodny styl pisania jest tu bardzo przyjemny, czyta się to szybko oraz chociaż fabuła ma wydźwięk dosyć dramatyczny, to zdarzają się momenty gdzie można się śmiać do rozpuku. Kolejne linijki opowieści pozwalają nam się wciągnąć w sposób myślenia opowiadającej. Uczucia pędzą od współczucia, poprzez strach i pewien rodzaju szok, aż do zrozumienia. Ta swoboda w wypowiedzi oraz ciekawa fabuła sprawiają, że nie wiadomo kiedy a już jest koniec. Serdecznie polecam, to bardzo prosta i przyjemna proza Kinga.

pokaż więcej

 
Aga
2019-02-16 16:19:47
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Literatura różna, Posiadam
Autor:

Marna treściowo, a czytelny tekst zaserwowany wygląda jakby seria była stworzona dla niedowidzących, którzy nie noszą okularów. Pomijając wykonanie książki, to sama fabuła może z początku wydaje się ciekawa, ale im głębiej w nią wchodzimy tym bardziej widzimy, że to ani horror, ani kryminał. Tak właściwie ciężko przyporządkować ją w jakąś kategorię. To trochę taka naiwna opowiastka w stylu... Marna treściowo, a czytelny tekst zaserwowany wygląda jakby seria była stworzona dla niedowidzących, którzy nie noszą okularów. Pomijając wykonanie książki, to sama fabuła może z początku wydaje się ciekawa, ale im głębiej w nią wchodzimy tym bardziej widzimy, że to ani horror, ani kryminał. Tak właściwie ciężko przyporządkować ją w jakąś kategorię. To trochę taka naiwna opowiastka w stylu Scobby Doo, gdzie potwory, duchy i inne mary nie istnieją, a ludzie są tymi złymi. Główna bohaterka jest ciekawa o dziwo, bo tylko ona ma cokolwiek wspólnego ze światem paranormalnym, szósty zmysł, no kto wie. Ogólnie mówiąc to taka książka, którą czytasz i po chwili zapominasz, bo nie ma czego z niej pamiętać. Nie porusza, nie zapada w pamięć, takie trochę opowiadanie, niż powieść bardziej.

pokaż więcej

 
Aga
2019-02-16 16:19:00
Dodała do serwisu książkę: Noc duchów
Autor:
 
Aga
2019-02-10 18:15:38
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Kryminał, Posiadam
Autor:

Wątpliwości, morderstwo oraz rodzący się obłęd... Jedno zdarzenie posuwa za sobą lawinę emocji, która dopada Cass. Wyrzuty sumienia, które rodzą się w niej tamtej nocy, pchają ją w coraz większy obłęd, a okoliczności życia codziennego jeszcze bardziej temu sprzyjają. Choroba jej matki pozwala jej sądzić, że z nią dzieje się to samo, ale jest gorzej niż przypuszcza. Pieniądze to kuszące... Wątpliwości, morderstwo oraz rodzący się obłęd... Jedno zdarzenie posuwa za sobą lawinę emocji, która dopada Cass. Wyrzuty sumienia, które rodzą się w niej tamtej nocy, pchają ją w coraz większy obłęd, a okoliczności życia codziennego jeszcze bardziej temu sprzyjają. Choroba jej matki pozwala jej sądzić, że z nią dzieje się to samo, ale jest gorzej niż przypuszcza. Pieniądze to kuszące trofeum, żeby nawet ukochanym wyrządzić krzywdę, one napędzają spiralę kłamstw, a Cass nawet nie wie, że to o nie tu chodzi, a nie o jej poczucie winny. Żal potrafi być okrutnym doradcą, a już zwłaszcza, gdy osoba, która go odczuwa uważa, że nie dostała tego co jej się należy, zemsta to okrutna postać, która w swojej złości posunie się do wszystkiego... Nigdy nie poznamy kogoś tak do końca, a miłość potrafi oślepić. Dobra książka, która pozwala nam wniknąć nie tylko w psychologię poczucia winy, ale również obłędu... Ciekawie się ją czytało, pomimo tego, że już w połowie wiedziałam, kto robi to co robi Cass, tylko szukałam motywu... Polecam, to dobrze skonstruowany thriller...

pokaż więcej

 
Aga
2019-02-05 06:53:38
Zagłosowała w plebiscycie "Książka Roku 2018 lubimyczytać.pl"
Jakie książki były najlepsze i najpopularniejsze w roku 2018? Zagłosuj w Plebiscycie i wybierz Książki Roku 2018. Książki, Autorzy i Wydawnictwa czekają na głosy swoich czytelników. Zapraszamy!
 
Aga
2019-01-25 20:25:04
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Romans, erotyk
Autor:
Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 3)

Koniec przygody dla niej to dobry moment na odważne decyzje, spełnianie marzeń, a on się nurza w swojej przeszłości i tęskni. Balet to wielkie marzenie, które spełnia ona w mieście, które kiedyś jemu przyniosło wielką tragedię. Jego przeszłość, jej przyszłość sprowadzają ich do siebie by na nowo mogli dać szanse tej znajomości. Ona jest wściekła i nieugięta, a on wciąż się waha czy wprowadzić... Koniec przygody dla niej to dobry moment na odważne decyzje, spełnianie marzeń, a on się nurza w swojej przeszłości i tęskni. Balet to wielkie marzenie, które spełnia ona w mieście, które kiedyś jemu przyniosło wielką tragedię. Jego przeszłość, jej przyszłość sprowadzają ich do siebie by na nowo mogli dać szanse tej znajomości. Ona jest wściekła i nieugięta, a on wciąż się waha czy wprowadzić ją w zakamarki swojego życia. Siła dedukcji prowadzi ją do prawda, która jest wciąż przez niego skrywana, kolejne zgrzyty podsycają emocję... Walka się toczy o uczucie, które może dać im szczęśliwe życie, ale oboje muszą sobie zaufać, bo inaczej nic z tego... Wszelkie tajemnice wychodzą na światło dzienne, a my możemy się cieszyć happy endem.., Lekka, przyjemna seria, która pozwala się zrelaksować...

pokaż więcej

 
Aga
2019-01-24 18:29:49
Ma nowego znajomego: Wileta
 
Aga
2019-01-24 18:17:24
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Romans, erotyk
Autor:
Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 2)

Pełna emocji, erotycznie wyzwolona część, która zaostrza apetyt na dalsze losy tej niedobranej pary. Ona niewinna, która zbyt mocna zagłębia się w seks bez zobowiązań, on drań z przeszłością, których nie chce zaangażowania.Tajemnica, która doprowadza do eskalacji draństwa, rozstanie, które łamie serce. Chociaż ta część to głównie seks oraz rozmowy o nim, to ma jednak parę naprawdę dobrych... Pełna emocji, erotycznie wyzwolona część, która zaostrza apetyt na dalsze losy tej niedobranej pary. Ona niewinna, która zbyt mocna zagłębia się w seks bez zobowiązań, on drań z przeszłością, których nie chce zaangażowania.Tajemnica, która doprowadza do eskalacji draństwa, rozstanie, które łamie serce. Chociaż ta część to głównie seks oraz rozmowy o nim, to ma jednak parę naprawdę dobrych przebłysków akcji oraz zaciekawienia. Główni bohaterowie są pełni pasji. Czyta się to z przyjemnością. Wadą zarówno przy pierwszej części, jak i przy tej jest ta niewielka objętość książki.

pokaż więcej

 
Aga
2019-01-24 17:51:40
Ma nowego znajomego: GrzegorzIgnacy
 
Aga
2019-01-22 18:43:34
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam, Romans, erotyk
Autor:
Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 1)

Zwykły flirt w internecie może przybrać różne formy, ale niezwykła rozmowa, która prowadzi do niezdrowej fascynacji może prowadzić do frustracji. On nienawidzi kłamstwa, ona kłamie w dobrzej wierze, relacja się rozwija, ale tylko wirtualnie oraz telefonicznie. On coraz bardziej naciska ją na ujawnienie się oraz spotkanie, ona dobrze lawiruje jednocześnie podsycając ogień pożądania, chociaż to... Zwykły flirt w internecie może przybrać różne formy, ale niezwykła rozmowa, która prowadzi do niezdrowej fascynacji może prowadzić do frustracji. On nienawidzi kłamstwa, ona kłamie w dobrzej wierze, relacja się rozwija, ale tylko wirtualnie oraz telefonicznie. On coraz bardziej naciska ją na ujawnienie się oraz spotkanie, ona dobrze lawiruje jednocześnie podsycając ogień pożądania, chociaż to nie do końca jej cel. Przypadkowe spotkanie pozwala jemu ją poznać, chociaż ona nie wie, że to on. Kara czy rozwój znajomości ? Trudny wybór, a kłamstwo to kłamstwo. Pożądanie jednak musi znaleźć swoje ujście, a odkrycie prawdy bywa silniejsze niż własna silna wola. Gdy akcja nabiera rumieńców, napotykamy zakończenie, ale jest ona tak zaskakujące i pełne energii, że nic tylko trzeba sięgnąć po drugą część. Bardzo dobry erotyk, który wzbudza zainteresowanie nie tylko akcją, ale również bohaterzy są tu bardzo wyraziści. Jedyne co jest wadą, to ta niewielka objętość.

pokaż więcej

 
Aga
2019-01-20 19:27:53
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Kryminał, Posiadam
Autor:

Dłużący się obyczaj z niezbyt wartką akcją oraz melodramatami młodzieży, a także ich rodziców, przeciętnych małomiasteczkowych ludzi, którzy do znudzenia roztrząsają swoje nudne życie. Zbrodnia pojawia się tu przypadkiem i priorytetem nie jest, bo szeryf bardziej zaprząta sobie głowę swoją byłą kochanką, która za pomocą swojego zrobionego ciała już zdobyła kolejnego męża czyjejś kobiety.... Dłużący się obyczaj z niezbyt wartką akcją oraz melodramatami młodzieży, a także ich rodziców, przeciętnych małomiasteczkowych ludzi, którzy do znudzenia roztrząsają swoje nudne życie. Zbrodnia pojawia się tu przypadkiem i priorytetem nie jest, bo szeryf bardziej zaprząta sobie głowę swoją byłą kochanką, która za pomocą swojego zrobionego ciała już zdobyła kolejnego męża czyjejś kobiety. Młodzież boryka się z problemami typu seksualność, niedopasowanie społeczne czyli mamy skrajne przypadki jak anoreksja i nadwaga. Pierwsze miłości oraz kontakty seksualne, te problemy burzy na chwilę śmierć jednej z nich, ale nie na długo. Odrobina akcji pojawia się pod koniec, ale to głównie zabieg w którym zabijana jest ofiara kompletnie obiegła od schematu, o ile schematem można nazwać ofiary morderstwa zupełnie ze sobą nie powiązane. Ogólne wodolejstwo, męczarnie jeżeli chodzi o myśli i rozmowy bohaterów sprawiają, że nawet namiastka akcji nie zmienia nic. Książka się dłuży okropnie, a morderca to kompletna zagadka, bo nic nie wskazuje na niego. Nie polecam szczerze, bo to przeciętniak straszny.

pokaż więcej

 
Aga
2019-01-06 14:38:52
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Kryminał

Świetny kryminał, któremu nic nie mam do zarzucenia. Akcja poprowadzona z dużą rozwagą, tak by czytelnika zaciekawić, wciągnąć, ale od razu nie zaspokoić. Bohaterowie bardzo żywotni, pełni charakteru oraz bardzo zapadający w pamięć. Trudno oderwać się zwłaszcza od relacji jaka z "Obsesji" rozwija się pomiędzy Zadrożnym, a Skoczek. Powolne, aczkolwiek ciekawe i zabawne podchody dodają smaczku... Świetny kryminał, któremu nic nie mam do zarzucenia. Akcja poprowadzona z dużą rozwagą, tak by czytelnika zaciekawić, wciągnąć, ale od razu nie zaspokoić. Bohaterowie bardzo żywotni, pełni charakteru oraz bardzo zapadający w pamięć. Trudno oderwać się zwłaszcza od relacji jaka z "Obsesji" rozwija się pomiędzy Zadrożnym, a Skoczek. Powolne, aczkolwiek ciekawe i zabawne podchody dodają smaczku głównemu wątkowi, który nie do końca można uznać za powód do śledztwa dla policjantów. Samobójstwo, ale jeden element tu nie pasuje co zauważa dociekliwy pan lekarz medycyny sądowej, bo pojawia się wszędzie, lekka paranoja można by rzecz. Po nitce do kłębka i okazuje się, że samobójstwa to tak nie do końca prawda, sprawca rozciąga coraz mocniej sieć swojej rozgrywki. Dlaczego to robi, kto to jest, to najciekawsze w tym wszystkim, bo rozwiązanie jest bardzo niespodziewane. Polecam, to koniecznie trzeba przeczytać.

pokaż więcej

 
Aga
2018-12-27 09:31:07
Ma nowego znajomego: Łędina
 
Aga
2018-12-04 21:21:06
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Literatura różna
Autor:

Ten proces nie jest czymś zwykłym, to walka o wielkie kwoty oraz zmiany w branży tytoniowej. Nic tu nie jest proste, ława przysięgłych nie jest w pełni wybrana losowo, a obie strony barykady mają wiele do stracenia i jeszcze więcej do zyskania, nie zawahają się przed żadną nieetyczną zagrywką, bo gra toczy się o miliardy. Za kulisami toczy się jeszcze dokładniej zaplanowana akcja, która... Ten proces nie jest czymś zwykłym, to walka o wielkie kwoty oraz zmiany w branży tytoniowej. Nic tu nie jest proste, ława przysięgłych nie jest w pełni wybrana losowo, a obie strony barykady mają wiele do stracenia i jeszcze więcej do zyskania, nie zawahają się przed żadną nieetyczną zagrywką, bo gra toczy się o miliardy. Za kulisami toczy się jeszcze dokładniej zaplanowana akcja, która wzbudza w stronie pozwanej skrajne emocje. Książka chociaż bardzo ciekawa jeżeli chodzi o sposoby manipulacji oraz wszelkie elementy wielkich procesów, ma elementy dłużyzny przez, które czasem ciężko przebrnąć, mimo wielkiego podziwu dla twórczości pana Grishama. Doskonała intryga, wartka akcja oraz zaskakujący zwrot akcji trochę ginie w gąszczu przydługich rozmyślań. Dobra, odrobinę zaskakująca jeżeli chodzi o wyrok, ale mimo wszystko godna podziwu, jeżeli chodzi o wszelkie próby manipulacji tytułowego podmiotu. Polecam, bo to kawał dobrej lektury, która może dać pogląd jak wielkie machinacje gospodarka potrafi ukryć, byle tylko nie stracić pieniędzy.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
1134 338 2393
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (20)

Ulubieni autorzy (4)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (1)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd