Allegro - kampania grudzień kat. romans
Pídeme lo que quieras o déjame
Beatrycze

Małżeństwo Erika, niezwykle przystojnego, władczego przedsiębiorcy, i Judith, jego byłej sekretarki, nie zmieniło ich charakterów. Nadal są zapalczywi, gotowi do kłótni i rozstań. Popełniają błędy. Ale nadal namiętnie się kochają i pożądają. Ich związek ciągle narażony jest na wstrząsy. Teraz szczególnie, bo w pobliżu krąży ktoś, kto bardzo się stara, by się rozpadł, a ich szalona miłość zgasła… Nadchodzi czas kolejnej, najtrudniejszej próby. Muszą sprostać wyzwaniom, z którymi do tej pory nie mieli do czynienia. Od tego jak postąpią, zależeć będzie los nie tylko ich dwojga…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Beata | 2015-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2015

Lepsza niż dwie poprzednie, ale teraz to bardziej romans niż erotyk. Zaletą całej serii jest sposób opisywania sekwencji erotycznych - są gorące, pełne namiętności i wyuzdania, momentami perwersyjne, ale zawsze napisane ze smakiem i pozbawione wulgarności. Polecam szczególnie 3 pierwsze części serii - doskonałe erotyki.

lulamae | 2015-09-03
Przeczytana: 03 września 2015

Ostatni tom losów i miłości Judith i Erica.
Aż się bałam zaczynać czytać po tym co zastałam w poprzednim tomie, ale całe szczęście było lepiej.
Kończący tom jest niezły, bohaterowie stawiają czoła nowym wyzwaniom oraz kłodom rzucanym przez innych pod ich nogi. W ostateczności zawsze wygrywa miłość.
Szczerze to nie do końca wiem co mogę napisać - szósta część okazała się niezła w porównaniu do trzech poprzednich.
Podsumowując całą są serię - szału nie zrobiła zdecydowanie, słaby styl, słabo napisana, wiele irytujących momentów i zachowań bohaterów. Patrząc po ocenach najbardziej podobał mi się tom pierwszy i drugi, a potem było naprawdę słabo. Trzeci i czwarty i piąty tom to porażka. Ostatni jak wspomniałam - nienajgorszy.

Można przeczytać, ale szczerze powiedziawszy jest pełno książek/serii, które są o niebo lepsze od tej. Z perspektywy czasu wiedząc co tam spotkam w tej serii zastanowiłabym się cztery razy zanim bym po nią sięgnęła.

Aha i jeszcze muszę wspomnieć o tym...

Lenka | 2015-09-23
Przeczytana: 23 września 2015

Prawdę mówiąc, trochę słabo. Spodziewałam się czegoś lepszego. Liczyłam, że Laila namiesza i faktycznie namieszała, ale tak jakoś delikatnie... Mam wrażenie, że autorka nie miała pomysłu jak wykorzystać to, że wprowadziła czarny charakter. A szkoda, bo była szansa na coś interesującego. To tyle jeśli chodzi o pierwszą część książki. Druga połowa była po prostu fatalna. Opisane są zachcianki Jud, skurcze, kaprysy, wahania nastrojów, bóle i co tam jeszcze przeżywają kobiety w ciąży. Super, naprawdę super...
Tak, czy inaczej serię uznaję za całkiem niezłą. jeśli ktoś lubi takie klimaty (ja od czasu do czasu lubię), to raczej nie będzie zawiedziony.

Kasia | 2015-07-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2015

Ciekawa seria :)

Pistacia_Vera | 2015-09-30
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 30 września 2015

ostatnia cześć cyklu jak na razie bo na 5 listopad autorka zapowiada już następną pt." Proś mnie o co chcesz i ci to dam", która będzie się działa 5 lat po wydarzeniach z poprzednich tomów. trailer nowej książki można zobaczyć pod tym linkiem:
przeczytałam wszystkie części żeby znać całą historie a nie było to trudne bo książeczki były cienkie. co ciekawe w Polsce seria ma 6 tomów podczas gdy w Hiszpanii jest to trylogia. nie wiem po co było te książki tak dzielić? jak słusznie zauważyła czytelniczka lulamae w 6 tomie mamy zmianę nazewnictwa a jest to spowodowane tym, że ten tom tłumaczyła inna osoba niż poprzednie. nie wiem czy to lepiej czy gorzej bo nie porównywałam z oryginałem. ogólne wrażenie po przeczytaniu serii jest dobre, może bohaterowie są trochę irytujący (szczególnie główna bohaterka) ale można przeczytać.

an_maddi | 2015-08-02

Spodziewałam się czegoś więcej. Niestety, jestem trochę zawiedziona. Historia jakich dużo, z cudownym happy endem. W ostatniej części nic specjalnego się nie dzieje, chwilami byłam znużona i wkurzona tym że tracę czas na tak przewidywalną książkę. Co zapamiętałam z tej części? Poród Jud. Wow co za akcja.. prawie na połowę książki. Była jeszcze intryga Laili, szkoda tylko że wszystko wyjaśniło się na kilku stronach. Po przeczytaniu 4 części byłam pełna nadziei, że Jud i Eric mogą mnie jeszcze nieźle zaskoczyć. Nic takiego się nie stało. Ta seria miała w pewnych momentach potencjał i zadatki na dobrą i wciągającą historię, jednak gdzieś po drodze zgubiła to coś.

eve | 2015-11-16
Przeczytana: 15 listopada 2015

Cała seria dość ciekawa - przy czym pierwsze części mega gorące. Ostatnie dwa to tylko romans z dreszczykiem i jeżeli się tak nastawimy to ok. Inaczej wygląda, gdy nastawimy się na różne wariacje pomiędzy głównymi bohaterami - wtedy to tylko nuda i porażka. Mam wrażenie że autorka ostatnie dwie a nawet trzy książki napisała na siłę korzystając z blasku poprzednich części.

anpamo | 2015-07-30
Przeczytana: 30 lipca 2015

ostatni czesc boskiej serii........... choć dzwie ostatnie wcale nie bosskie, a raczej beznadziejnie nudne... strasznie jestem rozczarowana.
No może na początku cos się dzieje bo wredna Laila podpuszcza Erica i wmawia mu że Jud i Bjorn maja romans...... jedyna akcja przez całą książke.... aaaaa druga akcja, to akcja porodowa.
Żenada!!!! wypuścili je tylko chyba dla kasy,że ludzie kupią bo poprzednie były mega cudowne.PORAŻKA

jol | 2015-12-07

W końcu dobrnęłam do końca. Patrząc wstecz, seria nie wyróżnia się niczym szczególnym. Wiele podobieństw do innych książek tego typu. Czasami łapałam się na tym, że czytając mówiłam: "o podobnie było w Greyu"lub, "Cross też tak postępował". Z tym że treść Greya czy Crossa pamiętam, choć już jakiś czas temu czytałam. Obawiam się że o Jud i Eriku szybko zapomnę.

książek: 2096
bookish | 2015-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2015

i to już koniec. jaka szkoda... tę część można nazwać szczęśliwym podsumowaniem związku Judith i Erika. poza początkiem, który wprowadził zamieszanie reszta to w moim odczuciu sielanka. i cóż, nad ICEMAN doczeka się w końcu dziecka. jestesmy gośmi w ich domu i towarzyszymy Judith podczas całego okresu ciązy jak i przy porodzie. jej humorki związane z ciążą doprowadzały mnie do napadaów śmiechu i czytałam to wszystko z wielkim uśmiechem na ustach. jak na począku trochę mnie to irrytowało, ich związek, ale z każdym tomem aż po ten przekonałam się o zostałam wielką fanką Erika i Juditj. bardzo szkoda, że to już koniec.