Odkrywając tajemnice

Lisa Renee Jones Wydawnictwo: Pascal Cykl: Inside Out (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Revealing Us
Inside Out (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Agnieszka Rewilak
romans tajemnice podróż erotyzm seks morderstwo miłość

Szybko się czytało i to tyle plusów. Najwazniejsza zagadka nie rozwiązana, po przyjeździe do Paryża panny Chrisa wyskakują jak z kapelusza, historia Chrisa była lekko irytująca, tak samo jak to, że do samego końca myślałam, że Chris ma coś za uszami w związku z tymi zaginięciami. Nie wiem, zapowiadała się świetnie, ale no cóż. Nie każdą książka trzeba sie zachwycać.

Pieniądze nie określają wartości. Ale decydują o władzy.
Przeszłość to część twojego życia. Możesz ją odsunąć na bok, ale nie sprawisz, że zniknie. Nie pogodzisz się z nią, dopóki nie stawisz jej czoła.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna część historii Sary i Chrisa. Sara decyduję się na wyjazd z Chrisem do Paryża i ta decyzja pociąga za sobą wiele konsekwencji jak barierę językową, niesłuszne oskarżenia, śledzenie, spotkanie z kobietami, które odegrały w życiu Chrisa znaczące role i kolejne nierozwiązane tajemnice.

Niestety z książki na książkę jest coraz gorzej. Tu już tak brakowało logiki i sensu że zupełnie nie rozumiałam jak można takie coś napisać.
Zachowanie Sary jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. W jednej chwili chce zrobić jedno, za chwilę coś odwrotnego. Pod koniec książki z klubu wychodziła chyba ze 3 razy, po czym postanawia się napić przy barze...

Rozwiązanie...

Mam żal do wydawnictwa, gdyż po opublikowaniu trylogii, reszta książek autorki nie została przełożona na język polski. Książka ostawia niedosyt, a znalezienie następnych części w polskim języku jest raczej niemożliwe. Wciągająca historia, choć sprawy poruszone w całej trylogii nie rozwiązują się. Jestem lekko rozczarowana, ale chcę więcej.

Dalsze losy Sary i Chrisa. Podróż do Paryża, która pozwoli odkryć sektety Chrisa. Do tego dochodzi śledztwo, a tajemniczy Paryż budzi w Sarze niepokój.
Polecam 😁

Sara zostaje oskarżona o zabójstwo Rebeki.Razem z Chrisem wyjeżdża do Paryża.Jednak tam nie czeka na nich sielanka.Poznaje coraz więcej jego tajemnic,zaczyna mieć jeszcze większe wątpliwości.

Kocham tą serię, kocham tą historię, polubiłam styl pisania tej autorki...
przeczytałam kilka erotyków i zawsze pomijałam opisy scen erotycznych bo niestety nie podobał mi się sposób opisywania seksu, wulgaryzmy itp... a tutaj jest inaczej...Historię Chrisa i Sary można trochę porównać do historii Millera i Oliwii z serii "ta noc". Tylko,że tutaj wszystko jest lepsze,...

Szkoda że nie ma dalszego ciągu po polsku. Czy można liczyć na ciąg dalszy?

czekam aż wydadzą części z zapiskami pamiętnika Rebeki

• E-book
  • 2015