1001 pomysłów na nudę

Wydawnictwo: Rea
6 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
rozrywka

Na półkach: Przeczytane, REA

Jeśli macie dziecko to z pewnością znacie słynne "Mamoooo, nuuuudzę się!". Nie wiem jak u Was, ale u nas w domu słychać to dosyć często, szczególnie teraz w okresie jesienno zimowym kiedy to Nikodem więcej czasu spędza chory w domu niż będąc w zerówce... Powiem szczerze, że teraz już doskonale wiem co czuła moja mama ;)

Pamiętam jakby to było wczoraj jak sama snułam się po domu, krok w krok za mamą i narzekałam na nudę. Tyle, że "w moich czasach" nie miałam w swoim pokoju telewizora, nie miałam też żadnych konsoli do gier, z całą pewnością nie miałam też tylu różnych gier planszowych, przeróżnych klocków, figurek, różnego rodzaju zabawek, książek... A teraz mam wrażenie, że obojętnie ile by to moje dziecko nie miało zabawek to i tak w końcu usłyszę to męczące "nudzę się" ;) Ale nie myślcie sobie, że Nikodem to taki mały potworek, któremu wszystko od razu się nudzi. Tak naprawdę muszę stanąć w jego obronie, bo jak na jedynaka to radzi sobie naprawdę dobrze, w większości przypadków...

marchewkowa69 | 2014-12-13
| 2014-08-10