Urok horroru

Wydawnictwo: Fabuła Fraza
horror, malowanie, kolorowanie
rozrywka
Barbara

Alan Robert (Life of Agony) stworzył unikalną, horrorową książkę do kolorowania dla dorosłych, zatytułowaną "Urok horroru". Książka, wypełniona skomplikowanymi rysunkami ręcznie rysowanymi, piórem i tuszem autorstwa Roberta, zabiera entuzjastów horroru na pokręconą podróż przez dziwaczne karnawałki, apokalipsę, zombie, szeregi seryjnych zabójców i nawiedzone tereny pogrzebowe.

źródło opisu: http://www.empik.com/urok-horroru-robert-alain,p1153471273,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/urok-horroru-robert-alain,p1153471273,ksiazka-p

Łędina | 2017-11-05

"Urok horroru. Upiornie piękna książka do kolorowania", autorstwa Alana Roberta, to kolorowanka bardzo podobna do kolekcji, która została stworzona przez Johanne Basford. Ale zamiast kwiatów i zwierzątek, w książce dominuje krew i flaki.

Alan Robert - basista amerykańskiego zespołu, będącego przedstawicielem hardrockowego klimatu, założonego latem w 1989 roku na Brooklynie w Nowym Jorku. Swoją przygodę z instrumentem rozpoczął będąc nastolatkiem. Pierwszym prawdziwym zespołem, z jakim zaczął grać na poważnie, stanowiła obecna ekipa. W 1992 roku udało im się podpisać kontrakt z Roadrunner Records. Rok później ukazał się ich debiutancki album, "River Runs Red". W ten czas udało mu się także pomyślnie skończyć studia. Po nich, od razu wsiadł z zespołem do vana i grali non stop po całych Stanach Zjednoczonych przez dwa lata. Udało im się także polecieć na tournee po Europie w towarzystwie Pro-Pain. Dziś, ich grupa jest szczególna dla wielu ludzi.

Alan Robert, wybitny amerykański...

EmiYume | 2017-11-01

Widziałam tę kolorowankę jeszcze, gdy była w angielskiej wersji, cieszę się, że została u nas wydana, bo mało jest w Polsce kolorowanek grozy, idealnych na Halloween. Lubię taki mroczny, straszny klimat, więc podoba mi się ta książka, najbardziej postacie humanoidalne, bo ludźmi ich nie nazwę, w końcu to potwory. Ciekawy pomysł z historią zagubionej dziewczynki, fajnie, że dodano wyszukiwanie przedmiotów. Podoba mi się okładka, lubię czerwień. Naprawdę piękne, choć mroczne ilustracje. Książka się nie rozpada, ma biały papier, choć dość cienki, druk dwustronny.
Na Youtube, na kanale EmiYume, nagrałam przegląd tej kolorowanki:

monikaozzy | 2018-02-21