Umówieni ze śmiercią

Wydawnictwo: Wołoszański
historyczna

Zielin | 2013-03-28
Przeczytana: 27 marca 2013

Świetna pozycja dla wielbicieli teorii spiskowych. Książkę przeczytałem jednych tchem, nie rozstając się z nią nawet na chwilę. Winfried Huismann wszczyna własne śledztwo w sprawie śmieci Kennedy`ego i niemal gra na nosie wszystkim agentom którzy oficjalnie badali tę sprawę. Każdy rozdział to jeden puzzel w układance, wszystko się klei i układa w sensowną całość. Choć upłynęło ponad 50 lat od tego zamachu, wciąż żyją ludzie którzy wiedzą dużo, a nawet za dużo...

gargulecjr | 2014-01-11

Poprawna argumentacja końcowej tezy autorskiej, przez cała lekturę zachęca do sięgnięcia i łypnięcia na końcową fazę książki, gdzie dużo się wyjaśnia. Polecam dla fanów historycznych intryg, zwłaszcza tych z XX w.

Natalia Wajer-Mindak | 2016-09-19
Na półkach: Historyczne, Przeczytane