Za plecami komunizmu

Wydawnictwo: Nortom
komunizm, żydzi, żydokomuna
historyczna

Książka amerykańskiego autora Franka L. Brittona Za plecami komunizmu, umożliwia poznanie genezy komunizmu oraz prześledzenie procesu jego tworzenia i rozwoju oraz ukazuje rzeczywistych inspiratorów i twórców tej ideologii. Zawiera nieznane dotychczas Czytelnikowi polskiemu fotografie, dokumenty i fakty. Książka Brittona w skondensowanej formie ukazuje losy Żydów w szerszym kontekście historii świata - na przestrzeni ostatnich dwóch tysięcy lat - od ich przybycia do Europy przed narodzeniem Chrystusa, poprzez Średniowiecze i Renesans do czasów współczesnych.
Ukazuje nieznaną dotychczas rolę Żydów w przygotowaniu i wywołaniu Rewolucji Październikowej oraz ich udział w propagowaniu, tworzeniu i utrwalaniu komunizmu najpierw w Rosji a następnie na całym świecie. Czytelnicy mają możliwość prześledzenia w porządku chronologicznym, jak stopniowo wdrażana w praktyce była doktryna komunistyczna, oraz tworzony aparat wykonawczy czerwonego terroru i zbrodni, przez kogo było konstruowane i jakim celom służyło "Imperium zła". Przybliżenie nieznanych dokumentów i faktów, pozwala na lepsze zrozumienie istoty i celów ideologii komunistycznej. Ponieważ współcześnie ideologia komunistyczna nie została całkowicie wyeliminowana ze świadomości niektórych narodów, a nawet w niektórych krajach podejmowane są próby jej odbudowy, dlatego warto poznać bliżej rzeczywistych jej inspiratorów i twórców aby ostrzec następne pokolenia przed jej zgubnym wpływem.

źródło opisu: http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_84.html

źródło okładki: http://naszawitryna.pl/ksiazki_84.html