Dossier Hitlera. Teczka 1

83-11-07762-2
hitler, II wojna światowa
historyczna
corrum

Oparta o dokumenty i bogatą literaturę zbeletryzowana biografia Hitlera, odsłaniająca mało znane fakty i skrywane wydarzenia z życia wodza Trzeciej Rzeszy. Dzieciństwo, młodość, pęd do karierowiczostwa, miłostki i miłości, chciwość i nieuczciwość w zdobywaniu bogactw, drastyczne opisy stosunków panujących w najbliższym otoczeniu Hitlera, działanie aparatu propagandy oraz machiny terroru, jakie sam stworzył, to główne wątki tej sensacyjnej powieści.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.humanitas.pl