Believe in Me

Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 2.25)
Believe in Me
angielski
justa_jp

To krótkie opowiadanie o Brit i Ollie'm. Już w "Zaczekaj na mnie" dało się wyczuć chemię miedzy nimi. Tuż przed wyjazdem Ollie'go do akademii medycznej Britt daje mu buziaka o którym żadne z nich nie może zapomnieć.

| 2015-04-03

Króciuteńka historia Olly'ego i Britt. Warta przeczytania :)

wiooletka13 | 2015-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2015

Świetna !

książek: 2087
bookish | 2015-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2015

zawsze chciałam przeczytać historię Olliego. jest świetną postacią, ale niestety nie ma swojej książki, jednak jest to opowiadanie. z jego perspektywy i jest najlepsze na świecie.

gosia | 2017-07-01
Przeczytana: 01 czerwca 2017

Krótka ale bardzo przyjemna książeczka,szkoda że autorka nie napisała całej książki poświęconej Oliemu i Brit...
Fajne dopełnienie dla tych którzy czytali cykl ,,Zaczekaj na mnie,, a przede wszystkim pierwsze trzy części.Polecam

Pinina_Paulina | 2015-02-25
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, New Adult

Mega krótka ale mega fajna :) szkoda, że nie poświęcili więcej czasu tej dwójce, najlepiej osobną książką. Niestety musi nam wystarczyć tylko tyle :)

justa_jp | 2015-02-06

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

To krótkie opowiadanie o Brit i Ollie'm. Już w "Zaczekaj na mnie" dało się wyczuć chemię miedzy nimi. Tuż przed wyjazdem Ollie'go do akademii medycznej Britt daje mu buziaka o któym żadne z nich nie może zapomnieć. Gdy widzą sie następnym razem na imprezie zaręczynowej Avery i Cama iskrzy do tego stopnia, że kończy się początkiem związku i pikantnymi scenami. Wiedziałam, że Ollie to też fajny facet, szkoda że autorka nie poświęciła im całego tomu. Ale tą pozycje polecam.

Weronika Pabianek | 2017-04-30
Przeczytana: 26 kwietnia 2017

Małe opowiadanie o Brit i Ollie'm. Aż chciałoby się krzyknąć: dlaczego takie krótkie? Szkoda, że autorka nie pociągnęła tego wątku dłużej :) Mogło być ciekawie.

MissShy | 2015-09-24
Przeczytana: 24 września 2015

Króciutkie opowiadanie, ale mnie zaczarowało! Od początku jestem wielką fanką "Wait for me" i tej pozycji nie mogło zabraknąć na mojej liście.

agateczka5 | 2016-05-23
Na półkach: Przeczytane, E-book

Zdecydowanie za krótkie ... A miedzy Nimi naprawdę mogło sie dziać 😁

Paula | 2016-01-06
Na półkach: Przeczytane, 2016

Pokochałam postać Olliego od kiedy się tylko pojawił w "Zaczekaj na mnie" i liczyłam na to, że doczeka się swojej książki. Niestety chyba nic z tego nie wyjdzie i jestem z tego powodu bardzo zawiedziona. Nie mniej jednak ucieszyłam się nawet z tego krótkiego opowiadania. Było bardzo zabawne, ale oprócz tego, pokazało Olli'ego z zupełnie innej perspektywy, takiego jaki naprawdę jest. Uważam że warto było trochę przybliżyć jego postać i ciesze się że mogłam przeczytać ten fragment, który co mnie bardzo cieszy, pisany jest właśnie z jego perspektywy ;))