Pozwól mi pragnąć

Okładka książki Pozwól mi pragnąć
J. Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 5) Seria: New Adult literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2016-10-18
Data 1. wydania:
2015-09-29
Małgorzata Stefaniuk
miłość ciąża dziecko strata pragnienie przyjaźń nadzieja tajemnica
Inne

Przyjemny romans. Historia raczej banalna, ale nie przesłodzona. Pokazuje rzeczywistość amerykańskich młodych ludzi, których problemy mogą się w polskiej rzeczywistości wydawać głupie. Ale książka spełnia swoje zadanie: uprzyjemnić czas. Nie jest bardzo wzruszająca, ani w drugą stronę: powierzchowna. Niektóre sceny są nieco przeciągnięte, zwłaszcza te nie bezpośrednio...

Fajna, przyjemna książka. Jest to romans, który zaczyna się "wpadką" po jednorazowym spotkaniu. Miło czytało się, że przyszły ojciec bardzo chciał tego dziecka i pomimo tego, że zarzekał się na początku, że nie chce nigdy związku, to wszystko robił tak jak trzeba. :)

Stephanie&Nick
Katie przepowiedziała że dziewczyna, która pojawi się w barze, tamtego dnia, będzie tą która wpłynie na życie barmana.
Tego właśnie dnia bar odwiedza Steph, której Nick pewnego dnia pomógł i zaprosił w miejsce swej pracy.
Oboje wiedzą czego chcą. Żadne z nich nie wchodzi w związki. To miała być dla nich jedna noc.
Jednak Steph nie znała zasady, że po tej nocy...

Pozwól mi pragnąć
Steph musiala zrobić wielki krok w jej życiu. Właśnie skończyła studia i dostała pracę w innym stanie. Musi przywyknąć do nowego otoczenia, nowych znajomości i niesamowicie przystojnego barmana Nicka. Jednak życie Steph przewraca się do góry nogami po jednej pamiętnej nocy i kobieta musi zrobić wszystko, aby jakos przetrwać.
Książka napisana lekko, lubię...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciężko mi było wziąść się za tą książkę, zwłaszcza kiedy przeczytałam o kim ona będzie, jednak jestem pozytywnie zaskoczona historią zawartą w niej.

Z początku może się wydawać trochę płytka i banalna jednak z każdą kolejną stroną wciąga. Porusza bardzo bolesny temat poronienia i bólu z tym związanego. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Stephanie, to 23letnia kobieta, która wprowadza się do zupełnie nieznanego jej dotąd miasteczka. Podczas wnoszenia przeprowadzkowych kartonów do domu poznaje 26letniego Nicka, który oferuje jej swoją pomoc. Po krótkim spotkaniu postanawiają poznać się trochę lepiej, i umawiają na kolejne. Steph wierzy w miłość, choć tak naprawdę nigdy jej jeszcze nie przeżyła. Pragnie mieć...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Nie było to najromantyczniejsze wyznanie ani najbardziej obiecujące, ale odpowiadało prawdzie, a co ważniejsze, mówiło o realistycznych oczekiwaniach, a to było coś, co ceniłam sobie bardziej niż piękne słówka" (s. 189).
"Byliśmy dla siebie zupełnie obcymi osobami, każda miała własne problemy i przeszłość, i wydawało się nam, że postępujemy odpowiedzialnie, jednak życie...

Bardzo mi się podobała, choć chwilami miałam dość nastrojów Steph. Całą serie zaczęłam od tej części (niezła jestem :D)
Daje wielkiego plusa tej książce i napewno przeczytam pozostałe

Kontynuacja serii. Lubie autorke, jej styl pisania i tym razem nie zawiodlam sie. Nie jest to wielkich lotow ksiazka, ale dla spedzenia milego czasu warto przeczytac.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Pozwól mi pragnąć