Pozwól mi pragnąć

J. Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 5) Seria: New Adult literatura obyczajowa, romans
Forever with You
Małgorzata Stefaniuk
New Adult
miłość ciąża dziecko strata pragnienie przyjaźń nadzieja tajemnica
Inne

Stephanie, to 23letnia kobieta, która wprowadza się do zupełnie nieznanego jej dotąd miasteczka. Podczas wnoszenia przeprowadzkowych kartonów do domu poznaje 26letniego Nicka, który oferuje jej swoją pomoc. Po krótkim spotkaniu postanawiają poznać się trochę lepiej, i umawiają na kolejne. Steph wierzy w miłość, choć tak naprawdę nigdy jej jeszcze nie przeżyła. Pragnie mieć...

"Nie było to najromantyczniejsze wyznanie ani najbardziej obiecujące, ale odpowiadało prawdzie, a co ważniejsze, mówiło o realistycznych oczekiwaniach, a to było coś, co ceniłam sobie bardziej niż piękne słówka" (s. 189).
"Byliśmy dla siebie zupełnie obcymi osobami, każda miała własne problemy i przeszłość, i wydawało się nam, że postępujemy odpowiedzialnie, jednak życie...

Bardzo mi się podobała, choć chwilami miałam dość nastrojów Steph. Całą serie zaczęłam od tej części (niezła jestem :D)
Daje wielkiego plusa tej książce i napewno przeczytam pozostałe

Kontynuacja serii. Lubie autorke, jej styl pisania i tym razem nie zawiodlam sie. Nie jest to wielkich lotow ksiazka, ale dla spedzenia milego czasu warto przeczytac.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam.

Książka opowiada o tym jak jedna przypadkowa noc potrafi wywrócić świat do góry nogami. Polecam bo książka jest warta przeznaczonego na nią czasu :)

Książka nie jest ani wybitna ale też nie jest zła jest... i to się liczy bo i takie książki są potrzebne... Książka dla oczyszczenia umysłu.

Nick osoba która dużo straciła już w życiu dlatego nie angażuje się w związki. Boi się zaufać, boi się kolejnej utraty.
Stephanie osoba która szuka miłości na dobre i złe. Nie angażuje się w związki jeśli wie że z tego nic nie...

Super książka. Co prawda dość przewidywalna akcja ale i tak bardzo mi się podobało.

W moim odczuciu ksiazka jest troszkę słabsza niż poprzednie części, jednak nadal wypada bardzo dobrze.

Polecam!

Przeczytałam wszystkie tomy serii Zaczekaj na mnie. Najbardziej podobał mi się tom 1 opowieści o Avery i Camie (wersja Avery).
Pozwól mi pragnąć to dość luźna opowieść. Brakuje w niej jakichkolwiek wątpliwości. Negatywnej sytuacji, która stała się pod koniec książki, domyśliłam się na długo przed. Dość przewidująca... A szkoda, bo cała seria bardzo dobra :)

Dyskusje

1 394
    1 011
  • E-book
  • New Adult
  • 2016
  • Chcę w prezencie
  • Romans

Dodaj cytat z książki Pozwól mi pragnąć