Tajemnice Marii Magdaleny

Wydawnictwo: Amber
historyczna

Kontrowersyjny historyk-detektyw, bestsellerowy pisarz, rozwiązuje wielką zagadkę chrześcijaństwa, ujawniając dalsze rewelacje o Marii Magdalenie Maria Magdalena była żoną Jezusa, matką jego dzieci, i postacią niezwykle ważną we wczesnym chrześcijaństwie. Takich rewelacji dowiedzieliśmy się z głośnej powieści Dana Browna Kod Leonarda da Vinci. Laurence Gardner, autor bestsellerów Zapomniane...

Maria Magdalena była żoną Jezusa, matką jego dzieci, i postacią niezwykle ważną we wczesnym chrześcijaństwie. Takich rewelacji dowiedzieliśmy się z głośnej powieści Dana Browna Kod Leonarda da Vinci. Laurence Gardner, autor bestsellerów Zapomniane sekrety świętej Arki, Potomkowie Jezusa i Dawida oraz Krew z krwi Jezusa, idzie dalej tym topem: odtwarza prawdziwe dzieje Marii Magdaleny, które zostały zatarte na skutek wielowiekowych działań Kościoła, rozwiązując jedną z największych zagadek chrześcijaństwa.

słoneczko | 2015-12-01
Przeczytana: październik 2015

Kto lubi teorie spiskowe, niech przeczyta. Dzieje Marii Magdaleny, o której kościół chciałby zapomnieć. Ciekawie napisana, chociaż wiele niektóre teorie są bardzo naciągane na potrzeby książki.

Michal | 2017-01-07
Przeczytana: 15 maja 2016