Tajemnice rodowodu Świętego Graala

Wydawnictwo: Amber

Międzynarodowy bestseller w nowym znacznie poszerzonym wydaniu. Ta książka stała się międzynarodowym bestsellerem. Wydana na świecie w 500 000 egzemplarzy (w Polsce opublikowana pt. Krew z krwi Jezusa święty Graal i tajemnica potomków Jezusa) wywołała gorące dyskusje i sprowokowała nowe pytania, tak liczne, że autor postanowił poszerzyć kolejne wydanie o odpowiedzi. Dopełniając swoje wieloletnie badania, Laurence Gardner wydobywa z królewskich i tajnych archiwów dowody na istnienie dziedziców Jezusa na Zachodzie rodu świętego Graala. Rzuca nowe światło na Kod Służby Graala i czczony pierwiastek żeński, zachowywany w kulturze rycerskiej, a odrzucany przez Kościół. Śledzi dzieje świętego rodu przez stulecia prześladowań i inkwizycji, i ukazuje systematyczne niszczenie autentycznych zapisów i manipulowanie ewangeliami Nowego Testamentu.

H8ster Moriarty | 2016-09-18
Przeczytana: 18 września 2016