Specyfika marketingu politycznego w Polsce w latach1989-2000

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
historyczna

Grzegorz Ignaczewski, wieloletni aktywny działacz społeczny i młodzieżowy, członek wielu stowarzyszeń m.in. Klubu Współczesnej Myśli Politycznej. Tytuł magistra politologii i nauk społecznych zdobył na Uniwersytecie Gdańskim. Od roku 1997 specjalizuje się w tematyce mechanizmów prowadzących do zdobycia i utrzymania władzy.Rozwój marketingu politycznego w Polsce zasługuje na dużą uwagę poznawczą. Jest to zagadnienie nośne z punktu widzenia teorii polityki oraz jest ważne z punktu widzenia praktyki politycznej. [...] Autor książki dostarczył bogatej warstwy danych faktologicznych, które uporządkował posługując się metodami i technikami charakterystycznymi do poznania politologicznego. [...] W prezentacji poszczególnych zagadnień Autor dostarczył interesującej egzemplifikacji polskiej rzeczywistości społeczno-politycznej. [...] Odważnie stawia pytania w ujęciu interdyscyplinarnym, a zjawiska polityczne rozpatruje w kontekście uwarunkowań kulturowych i gospodarczych, zwraca uwagę na tendencje globalne oraz rzeczywistość lokalną. Prof. dr hab. Andrzej Chodubski