Przywództwo dla bystrzaków

Seria: Dla Bystrzaków
Wydawnictwo: Helion, Septem
Leadership for Dummies
poradniki

Autorytet zamiast autorytaryzmu * Buduj swój wizerunek * zdobywaj wiedzę * Miej otwarty umysł Lista Twoich priorytetów: zapał, pogoda ducha, uczciwość, zaradność, altruizm, odwaga, stanowczość, sugestywność, chęć współpracy i wsparcia Sztuka bycia przywódcą zostać Napoleonem Churchillem wybitnym przywódcą XXI wieku a może po prostu liderem swojej firmya Uważasz, że znakomicie odnajdziesz się na stanowisku menedżerskima zastanawiasz się, czy masz do t

qswyt | 2015-12-27
seba260794 | 2016-12-05