Turystyka

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
historyczna

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne Autor: Władysław Gaworecki Oprawa: Miękka Opis wydawcy: Wydanie czwarte, zmienione i rozszerzone, poszukiwanego podręcznika akademickiego poświęconego zagadnieniom turystyki. Autor omawia w nim takie nowe problemy, jak kierunki i czynniki rozwoju turystyki do 2020 r., globalizacja a turystyka, rola polityki państwa w dziedzinie turystyki, miejsce turystyki w strategii oraz polityce rozwoju regionalnej i lokalnej wspólnoty samorządowej, założenia koncepcji turystyki regionalnej i lokalnej, funkcja turystyki jako stymulatora realizacji społeczno-gospodarczych celów państwa (np. walka z bezrobociem) oraz kierunki rozwoju technologii informacyjnej w turystyce.

Kasia | 2013-03-13
Katarzyna | 2013-01-03