Przeznaczona do uniesień

Okładka książki Przeznaczona do uniesień Indigo Bloome
Okładka książki Przeznaczona do uniesień
Indigo Bloome Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Avalon (tom 3) Seria: czerwona seria literatura obyczajowa, romans
Avalon (tom 3)
czerwona seria
DESTINED TO FLY
Czarna Owca
2014-07-30
2014-07-30
2013-05-14
Agnieszka Gaik
podróż porwanie emocje seks erotyka tajemnice przygoda zmysły

Na półkach: , , , , , ,

Odniosę się do całej serii czyli 3 książek. Historia o poszukiwaniu oświecenia przez seksualność ale chociaz temat wydaje sie bardzo ciekawy to historia nie porywa, a miejscami omijalam cale akapity, strony bo bylo nudno.

Książka trochę nudna, cały czas pisane praktycznie o tym samym dopiero pod koniec książka trochę nabrała akcji. Z racji tego że mnie nie porwała dłużyła mi się strasznie i czytałam ją bardzo długo, a nie lubię odkładać nie przeczytanych książek spowrotem na półkę. Cieszę się że seria już sie skończyła widać było że Autorkę trochę przerosło pisanie kolejnej części.

Fajne zakończenie ciekawej historii. W całym cyklu duża dawka seksu i emocji.

Fajne zakończenie ciekawej historii. W całym cyklu duża dawka seksu i emocji.

Jeszcze bardziej nie nie, jak dla mnie ta część była najgorsza, nie realna, nie prawdziwa.
Jedna wielka bzdura

Jedna wielka bzdura

Ostatnia część... Moim zdaniem już za bardzo naciągana... pisana na siłę... byle jakoś zakończyć tę całą historię... Nie podobała mi się wcale, ale jest uzupełnieniem poprzednich części i chyba należało ją przeczytać, choćby dlatego, że nie zostawiam "napoczętych" książek.

Po przeczytaniu wszystkich trzech części stwierdzam, że seria jest lepsza niż na początku mi się wydawało. Dosyć ciekawa lektura, chociaż jeżeli chodzi o erotyk, to na tle innych wypada kiepsko.
Historia Alexandry i Jeremyego przybiera nieoczekiwanych kształtów, a oni sami postanawiają spróbować uporać się z przeszkodami, które stoją im na drodze do szczęścia w niekonwencjonalny sposób. Jaki będzie finał ich zmagań? Przeczytajcie sami. :)

to miała być książka erotyczna a nie sci-fi po wzięciu za dużej ilości LSD...
fabuła do tyłka, i sexu brak

to miała być książka erotyczna a nie sci-fi po wzięciu za dużej ilości LSD...
fabuła do tyłka, i sexu brak

Książka wybitna, rewelacyjna najlepsza z całej trylogii ;)

Książka wybitna, rewelacyjna najlepsza z całej trylogii ;)

Wow! takie rozwiązania tej sytuacji bym się w życiu nie spodziewała przez co książka ogromnie zyskała w moich oczach. Szkoda, że tak szybko się skończyła ;)

To ostatnia część opowieści o Alexie i Jeremym i najbardziej fantazyjna. W sumie fajnie się czyta dość szybko. Jeśli już ktoś zaczął serię to myślę że wypada ją zakończyć.
Niestety na pewno kolejny raz już nie przeczytam.

Niestety na pewno kolejny raz już nie przeczytam.

• 2015
  • Literatura obyczajowa i romans