Okładka książki Obietnice po zmierzchu

Obietnice po zmierzchu

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fikcja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
Opracowanie zbiorowe
Promises After Dark
wydawnictwo
OLE
romans
typ
papier
7.09 (245 ocen i 32 opinie)

Opis książki

Czy można ocalić zdruzgotaną miłość? “Po rozstaniu z Dominikiem jestem zupełnie rozbita. W naszych sercach i ciałach płonęła namiętność, lecz jedno nieporozumienie sprawiło, że ten piękny świat z trzaskiem runął w gruzy. Teraz niczym cień podążają za mną ból i smutek i nie potrafię wybrać właściwej ścieżki. Jednak wystarczy spędzona z nim chwila, aby na nowo obudzić żar w mojej krwi, jego dotyk...

Czy można ocalić zdruzgotaną miłość?

“Po rozstaniu z Dominikiem jestem zupełnie rozbita.

W naszych sercach i ciałach płonęła namiętność, lecz jedno nieporozumienie sprawiło, że ten piękny świat z trzaskiem runął w gruzy. Teraz niczym cień podążają za mną ból i smutek i nie potrafię wybrać właściwej ścieżki. Jednak wystarczy spędzona z nim chwila, aby na nowo obudzić żar w mojej krwi, jego dotyk rozpala ogień, którego moje ciało nigdy nie zapomni.”

źródło opisu: http:/www.empik.com/obietnice-po-zmierzchu-matthew...(?)

Polecamy

Opinie czytelników
MagdaLena | 2014-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zabrałam się ponownie za całą trylogię... musiałam sobie przypomnieć na nowo, o co w tym chodziło i czy czasem nie wywoła u mnie innych emocji niż poprzednio. I tak naprawdę nie wiem, jak do końca mam ocenić zarówno trylogię, jak i tą ostatnią część. Ciekawi mnie ciąg dalszy - to z pewnością. Denerwuje mnie okropnie postać Dominica. Niby wielki Pan, ale z własnymi problemami sprawiającymi, że z Pana staje się po prostu sadystą, bardzo źle przygotowanym do bycia Władcą kogokolwiek. Szukanie drogi ujścia dla problemów w bólu się nie sprawdza, ale on usilnie próbuje. Z drugiej strony jego wieczne obietnice - wpadnie na moment, przeleci główną bohaterkę a potem ją zostawia na jakiś czas prosząc, by czekała nie wiadomo ile... a co robi główna bohaterka? Czeka, a potem rzuca wszystko i wyrusza w świat, by go odszukać. I tak w kółko. Do znudzenia. Niby nie chcą sekretów - a wciąż coś ukrywają. Nie potrafią normalnie rozmawiać - ktoś coś rzuci, druga strona się wkurzy, nie chce wysłuchać do ko...

Lustro | 2013-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2013

ciężko mi ocenić tą książkę, gdyż miałam do dyspozycji tylko nieudolne nieoficjalne tłumaczenie. Pierwsze tomy trylogii były bardzo udane i nie rozumiem decyzji wydawnictwa, by nie wydawać tomu trzeciego, to jakaś kpina z czytelnika...
Plusy? Liczne zwroty akcji i nieźle zarysowana postać rosyjskiego bogacza o gołębim sercu, oraz mniej beznadziejnych scen erotycznych (chociaż nadal uważam, że Dominik powinien odwiedzić psychiatrę).
Minusy? Język tłumaczenia, którym dysponowałam, jakby wzięty żywcem z translatora "zabił" dla mnie tą pozycję; słabo rozwinięty wątek Rosjanina (żadnego rozlewu krwi, czy choćby walki wręcz :))
Polecam tym, którzy mogą przeczytać w oryginale.

mala5317 | 2013-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2013

Długo oczekiwana ostania część trylogii. Cieszę się niezmiernie, że wydawnictwo postanowiło w końcu ją wydać. Byłoby to dziwne, gdyby dwie części ujrzały światło dzienne, a trzecia już nie. Na szczęście plotki były nie sprawdzone, a ja jestem właśnie po lekturze wersji papierowej. Przy okazji dziękuję za wersję elektroniczną, którą dostałam wcześniej.

Czy mi się podobała? Zdecydowanie lepsza była od części drugiej, którą uważam za najsłabszy element tej serii. Do fenomenu jednak bym jej nie zaliczyła. Była poprawna. Ta część zawierała zdecydowanie mniej scen erotycznych, a te które były stanowiły dopełnienie całej historii. Czego na pewno nie można powiedzieć o dwójce, która naszpikowana była seksem mało ciekawym.

Niestety o ile Dominic w części pierwszej wzbudził moją sympatię, to w części drugiej bezapelacyjnie ją stracił, a trzecia w żaden sposób go nie zrehabilitowała. Jak można być w związku, planować przyszłość i nie mówić nic swej partnerce? A co najśmieszniejsze wymagać od...

MartaKu | 2014-05-21
Przeczytana: 21 maja 2014

Miła,lekka książka. Historia miłosna nie nudziła, nie było tu roztań i powrotów, zdobywania i odrzucania (schemat prawie wszystkich romansów). Wszystko było oczywiste od początku. Bohaterowie są para którzy poprostu muszą poradzić sobie z pewnym zaborczym dżentelmenem :)
Ostatnia część serii spodobała mi sie bo pokazała że w życiu można pogodzić miłosne fantazje ze zwykłym,normalnym życiem.
Minusem historii całej serii jest powielenie schematu: on bogaty, a ona młoda i niedoświadczona.

mroźny_poranek | 2013-11-02
Na półkach: Pdf, 2013, Przeczytane
Przeczytana: 02 listopada 2013

Trzecia i ostatnia część perypetii Beth i Dominika.
Jak to często bywa, kończy się wszystko szczęśliwie i z powodzeniem dla głównych bohaterów.
Generalnie trylogia mi się podobała, a każda z tych części ciekawie się kończyła, co powodowało że nie mogłam doczekać się kolejnej.
Zdecydowany plus.

agnes-a | 2014-02-15
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 15 lutego 2014

Tak jak druga część trylogii tak i ta jest wciągająca od samego początku jej czytania. Oczywiści jest trochę scen przesiąkniętych pożądaniem i sexem. Co prawda brakowało mi trochę Dominica w drugiej części, gdyż pojawiał się sporadycznie ale tutaj to nadrobił. W tej części bardziej go poznajemy jako osobę, która ma siostrę czy dowiadujemy się, że jego rodzice nie żyją. Ukazuje się nam jego nowe oblicze, nie tylko jako kochanka specjalizującego się BDSM. Książka wciąga, aż pożera i czytelnik tylko czyta i czyta i czeka na koniec całej tej opowieści. Polecam bo choć czasem życie się komplikuje i mamy tysiąc myśli w głowie to odpowiedzi mogą być zadziwiająco proste.

k_a_s_i_a | 2014-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2014

Zdecydowanie ostatnia część serii nie powala na kolana. Jest w niej m.in. trochę akcji, dobrego humoru. Jednak pozostałe tomy były chyba bardziej urozmaicone.

emi_g | 2013-10-29
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 29 października 2013

Nie wzbudziła już we mnie takich emocji jak dwie poprzednie części, ale nie można odmówić autorce, że stworzyła na prawdę dobrą historię, zawiłą, przepełnioną pożądaniem i potrzebą posiadania...

Jagoda | 2014-08-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Naprawdę cieszę się że to już ostatnia część. Cała seria nie powaliła mnie n kolana. Postać Dominica bardzo podobała mi się w pierwszej części z każdą kolejną częścią coraz bardziej mnie irytował. Jak można być w związku, planować przyszłość i nie mówić nic swej partnerce? Wymagać od kogoś bezgranicznego zaufania gdy samemu tego nie przestrzegać…co do Beth no cóż jak długo można się zastanawiać z kim uprawiała seks? Nie prościej było zapytać? Nie podoba mi się kontrola mężczyzn w jej otoczeniu na jaką sama się godziła, dosłownie tańczyła jak jej zagrali. Zdecydowanie wolę czytać o silnych, pewnych siebie kobietach, niż o takich jak wspomniana Beth. Myślałam, iż wątek Aleksieja się rozwinie, zapowiadał się naprawdę na ciekawą postać….taki wielki gangster a tak łatwo dał się przechytrzyć….mało prawdopodobne. Nie sądzę by jeszcze kiedykolwiek wróciła do tej serii…

Sarita | 2014-01-27
Przeczytana: 10 stycznia 2014

Od początku nie podobała mi się ta seria, czytałam ją bo nie lubię zaczynać i nie kończyć. Przy trzecim tomie nastąpiło pozytywne zaskoczenie bo zdecydowanie odbiega poziomem od pozostałych książek. Jest dużo ciekawszy, ma jakąś akcję. Zakończenie jest jednak skrajnie infantylne. Całej serii bym nie poleciła.

Załóż konto za darmo!

64. rocznica
  • Herbert George Wells
    148. rocznica
    urodzin
    Moja pewność siebie zbiła ich z tropu. Zwierzę potrafi być zawzięte i przebiegłe, ale na to, by kłamać w żywe oczy,trzeba być stuprocentowym człowiekiem.
  • Stephen King
    67. rocznica
    urodzin
    Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.
  • Fannie Flagg
    70. rocznica
    urodzin
    Wiesz, serce może pękać, ale i tak bije dalej
  • Leonard Cohen
    80. rocznica
    urodzin
    Chciałbym, żeby wszystko, co ma się do powiedzenia, można było wyrazić jednym słowem. Nie cierpię tego, co może się zdarzyć między początkiem a końcem zdania.
  • Craig Thompson
    39. rocznica
    urodzin
    Odniosłem porażkę w delikatnych igraszkach przyjaźni.
  • Lars Saabye Christensen
    61. rocznica
    urodzin
    Człowiek się nie uczy na własnych błędach. Człowiek się ich uczy na pamięć.
  • Dymitrij Bilenkin
    81. rocznica
  • Hong Ying
    52. rocznica
    urodzin
    Niemniej są na świecie tacy ludzie, których spotyka się na wąskiej ścieżce życia, a rolę, jaką w nim odegrają, można opisać wyłącznie za pomocą emocji, nie słów. Kiedy takich dwoje zejdzie się na tej samej wąskiej ścieżce, to czy tego chcą, czy nie, przyciągani potężną siłą zmierzają ku sobie, odczu... pokaż więcej
  • Frederic Beigbeder
    49. rocznica
    urodzin
    Świat jest nierealny, z wyjątkiem chwil, kiedy jest wkurwiający.
  • Sarah Rees Brennan
    31. rocznica
  • Walter Scott
    182. rocznica
    śmierci
    Ten, kto jest bez nazwiska, bez przyjaciół, bez pieniędzy, bez ojczyzny, jeszcze zawsze jest człowiekiem. Kto zaś to wszystko posiada także nie jest niczym więcej.
  • Arthur Schopenhauer
    154. rocznica
    śmierci
    Bardzo mało ludzi umie myśleć, ale jakiś pogląd chce mieć każdy. I cóż pozostaje innego, jak przejąć gotowy pogląd od innych, zamiast wypracować go samemu?
  • Sven Hassel
    2. rocznica
    śmierci
    - W co ty się, kurwa, bawisz? Wiesz, kim ja jestem? Germański żołnierz, to ja! Tankist! Bum bum! I mam w dupie twojego Stalina czy jakiegoś innego cholernego Ruska!
  • Jacqueline Susann
    40. rocznica
  • Wergiliusz
    2032. rocznica
    śmierci
    Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - Niech z naszych kości narodzi się mściciel

Znajdź nas na Facebooku