Obietnice po zmierzchu

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Fikcja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
Opracowanie zbiorowe
Promises After Dark
wydawnictwo
Olé
romans
typ
papier
7,09 (355 ocen i 36 opinii)

Opis książki

Czy można ocalić zdruzgotaną miłość? “Po rozstaniu z Dominikiem jestem zupełnie rozbita. W naszych sercach i ciałach płonęła namiętność, lecz jedno nieporozumienie sprawiło, że ten piękny świat z trzaskiem runął w gruzy. Teraz niczym cień podążają za mną ból i smutek i nie potrafię wybrać właściwej ścieżki. Jednak wystarczy spędzona z nim chwila, aby na nowo obudzić żar w mojej krwi, jego...

Czy można ocalić zdruzgotaną miłość?

“Po rozstaniu z Dominikiem jestem zupełnie rozbita.

W naszych sercach i ciałach płonęła namiętność, lecz jedno nieporozumienie sprawiło, że ten piękny świat z trzaskiem runął w gruzy. Teraz niczym cień podążają za mną ból i smutek i nie potrafię wybrać właściwej ścieżki. Jednak wystarczy spędzona z nim chwila, aby na nowo obudzić żar w mojej krwi, jego dotyk rozpala ogień, którego moje ciało nigdy nie zapomni.”

źródło opisu: http:/www.empik.com/obietnice-po-zmierzchu-matthew...(?)

Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
mala5317 | 2013-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2013

Długo oczekiwana ostania część trylogii. Cieszę się niezmiernie, że wydawnictwo postanowiło w końcu ją wydać. Byłoby to dziwne, gdyby dwie części ujrzały światło dzienne, a trzecia już nie. Na szczęście plotki były nie sprawdzone, a ja jestem właśnie po lekturze wersji papierowej. Przy okazji dziękuję za wersję elektroniczną, którą dostałam wcześniej.

Czy mi się podobała? Zdecydowanie lepsza była od części drugiej, którą uważam za najsłabszy element tej serii. Do fenomenu jednak bym jej nie zaliczyła. Była poprawna. Ta część zawierała zdecydowanie mniej scen erotycznych, a te które były stanowiły dopełnienie całej historii. Czego na pewno nie można powiedzieć o dwójce, która naszpikowana była seksem mało ciekawym.

Niestety o ile Dominic w części pierwszej wzbudził moją sympatię, to w części drugiej bezapelacyjnie ją stracił, a trzecia w żaden sposób go nie zrehabilitowała. Jak można być w związku, planować przyszłość i nie mówić nic swej partnerce? A co najśmieszniejsze...

Lustro | 2013-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2013

ciężko mi ocenić tą książkę, gdyż miałam do dyspozycji tylko nieudolne nieoficjalne tłumaczenie. Pierwsze tomy trylogii były bardzo udane i nie rozumiem decyzji wydawnictwa, by nie wydawać tomu trzeciego, to jakaś kpina z czytelnika...
Plusy? Liczne zwroty akcji i nieźle zarysowana postać rosyjskiego bogacza o gołębim sercu, oraz mniej beznadziejnych scen erotycznych (chociaż nadal uważam, że Dominik powinien odwiedzić psychiatrę).
Minusy? Język tłumaczenia, którym dysponowałam, jakby wzięty żywcem z translatora "zabił" dla mnie tą pozycję; słabo rozwinięty wątek Rosjanina (żadnego rozlewu krwi, czy choćby walki wręcz :))
Polecam tym, którzy mogą przeczytać w oryginale.

mroźny_poranek | 2013-11-02
Na półkach: Przeczytane, 2013, Pdf
Przeczytana: 02 listopada 2013

Trzecia i ostatnia część perypetii Beth i Dominika.
Jak to często bywa, kończy się wszystko szczęśliwie i z powodzeniem dla głównych bohaterów.
Generalnie trylogia mi się podobała, a każda z tych części ciekawie się kończyła, co powodowało że nie mogłam doczekać się kolejnej.
Zdecydowany plus.

Magda | 2014-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zabrałam się ponownie za całą trylogię... musiałam sobie przypomnieć na nowo, o co w tym chodziło i czy czasem nie wywoła u mnie innych emocji niż poprzednio. I tak naprawdę nie wiem, jak do końca mam ocenić zarówno trylogię, jak i tą ostatnią część. Ciekawi mnie ciąg dalszy - to z pewnością. Denerwuje mnie okropnie postać Dominica. Niby wielki Pan, ale z własnymi problemami sprawiającymi, że z Pana staje się po prostu sadystą, bardzo źle przygotowanym do bycia Władcą kogokolwiek. Szukanie drogi ujścia dla problemów w bólu się nie sprawdza, ale on usilnie próbuje. Z drugiej strony jego wieczne obietnice - wpadnie na moment, przeleci główną bohaterkę a potem ją zostawia na jakiś czas prosząc, by czekała nie wiadomo ile... a co robi główna bohaterka? Czeka, a potem rzuca wszystko i wyrusza w świat, by go odszukać. I tak w kółko. Do znudzenia. Niby nie chcą sekretów - a wciąż coś ukrywają. Nie potrafią normalnie rozmawiać - ktoś coś rzuci, druga strona się wkurzy, nie chce wysłuchać...

MartaKu | 2014-05-21
Przeczytana: 21 maja 2014

Miła,lekka książka. Historia miłosna nie nudziła, nie było tu roztań i powrotów, zdobywania i odrzucania (schemat prawie wszystkich romansów). Wszystko było oczywiste od początku. Bohaterowie są para którzy poprostu muszą poradzić sobie z pewnym zaborczym dżentelmenem :)
Ostatnia część serii spodobała mi sie bo pokazała że w życiu można pogodzić miłosne fantazje ze zwykłym,normalnym życiem.
Minusem historii całej serii jest powielenie schematu: on bogaty, a ona młoda i niedoświadczona.

agnes-a | 2014-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2014

Tak jak druga część trylogii tak i ta jest wciągająca od samego początku jej czytania. Oczywiści jest trochę scen przesiąkniętych pożądaniem i sexem. Co prawda brakowało mi trochę Dominica w drugiej części, gdyż pojawiał się sporadycznie ale tutaj to nadrobił. W tej części bardziej go poznajemy jako osobę, która ma siostrę czy dowiadujemy się, że jego rodzice nie żyją. Ukazuje się nam jego nowe oblicze, nie tylko jako kochanka specjalizującego się BDSM. Książka wciąga, aż pożera i czytelnik tylko czyta i czyta i czeka na koniec całej tej opowieści. Polecam bo choć czasem życie się komplikuje i mamy tysiąc myśli w głowie to odpowiedzi mogą być zadziwiająco proste.

Magdusia00091 | 2014-01-19
Na półkach: Przeczytane, Pdf
Przeczytana: 19 stycznia 2014

Warto było czekać! Jak dla mnie najlepsza część.
Pochłania się rozdział za rozdziałem :) Niektórzy piszą, że mało Rosjanina, jak dla mnie było go w sam raz.
Wreszcie dowiadujemy się więcej o Dominiku. Szkoda, że już nie będzie kolejnych części. Końcówka bardzo dobra.
Gorąco Polecam!

książek: 1999
julietta70 | 2013-12-09
Przeczytana: 19 sierpnia 2014

Według mnie najgorsza część:/

Justyna | 2013-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2013

Bardzo piękna książka... Gorąco polecam . 3 część jest równie fascynująca ja 2 i bardzo ciekawa. Do końca nie wiadomo jak potoczą się losy bohaterów.JEST JEDNĄ Z MOICH ULUBIONYCH

k_a_s_i_a | 2014-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2014

Zdecydowanie ostatnia część serii nie powala na kolana. Jest w niej m.in. trochę akcji, dobrego humoru. Jednak pozostałe tomy były chyba bardziej urozmaicone.

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Jeffery Deaver
    65. rocznica
    urodzin
    Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać.
  • Stanisław Grzesiuk
    97. rocznica
    urodzin
    Pomocną rękę należy podać tym, którzy mądrze walczą, a nie mogą dać sobie rady.
  • Sigmund Freud
    159. rocznica
    urodzin
    Gdy niebo mi oporne, piekło wzruszę do dna.
  • Stanisław Grzybowski
    85. rocznica
  • Ariel Dorfman
    73. rocznica
  • Sergio Kokis
    71. rocznica
    urodzin
    Przypomnij sobie, co mówił Augustyn, parafrazując Cycerona: ludzie stworzyli Boga na swoje podobieństwo.
  • Yasushi Inoue
    108. rocznica
  • Lyman Frank Baum
    96. rocznica
    śmierci
    - Tak czy owak - oświadczył Strach - ja poproszę o rozum, a nie o serce. Głupiec nie wiedziałby przecież, co robić z sercem, nawet gdyby je miał.
    - A ja o serce - zdecydowanie powiedział Blaszany Drwal - Bo rozum nie zapewnia szczęścia, a szczęście to najlepsza rzecz na świecie
  • Henry David Thoreau
    153. rocznica
    śmierci
    Uważam, że zdrowo jest być samemu przez większość czasu. Przebywanie w towarzystwie, nawet najlepszym, szybko staje się nużące i wyczerpujące. Uwielbiam być sam. Nigdy nie spotkałem przyjaciela, który byłby równie przyjazny jak samotność. Jesteśmy zwykle bardziej samotni, kiedy wychodzimy między lud... pokaż więcej
  • Maurice Maeterlinck
    66. rocznica
    śmierci
    Każda bowiem ich czynność wiąże się nierozerwalnie z błękitem nieba, z rozkwitem łąk, pól i lasów, z najrozkoszniejszą porą w ciągu całego roku.Pszczoły to dusza, dusza lata, to zegar znaczący okres dosytu i bujności życia, to skrzydło polatującej woni, to samoświadomość promieni słońca, to pobrzęk... pokaż więcej
  • Farley Mowat
    1. rocznica
    śmierci
    Żeglarze wszystkich czasów mają ze sobą więcej wspólnego mimo dzielących ich stuleci niż ich żyjący na lądzie bracia,(...)

Znajdź nas na Facebooku