Obietnice po zmierzchu

Cykl: Po zmierzchu (tom 3) | Seria: Fikcja
Wydawnictwo: Olé
Promises After Dark

Inne wydania

Czy można ocalić zdruzgotaną miłość? “Po rozstaniu z Dominikiem jestem zupełnie rozbita. W naszych sercach i ciałach płonęła namiętność, lecz jedno nieporozumienie sprawiło, że ten piękny świat z trzaskiem runął w gruzy. Teraz niczym cień podążają za mną ból i smutek i nie potrafię wybrać właściwej ścieżki. Jednak wystarczy spędzona z nim chwila, aby na nowo obudzić żar w mojej krwi, jego...

Czy można ocalić zdruzgotaną miłość?

“Po rozstaniu z Dominikiem jestem zupełnie rozbita.

W naszych sercach i ciałach płonęła namiętność, lecz jedno nieporozumienie sprawiło, że ten piękny świat z trzaskiem runął w gruzy. Teraz niczym cień podążają za mną ból i smutek i nie potrafię wybrać właściwej ścieżki. Jednak wystarczy spędzona z nim chwila, aby na nowo obudzić żar w mojej krwi, jego dotyk rozpala ogień, którego moje ciało nigdy nie zapomni.”

źródło opisu: http:/www.empik.com/obietnice-po-zmierzchu-matthew...(?)

źródło okładki: wydawca

lulamae | 2015-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2015

Zmęczyłam jakoś ten ostatni tom o Dominicu i Beth.
Rozciągnęłam czytanie trzeciego tomu na tyle w czasie, że teraz mam problem z ogarnięciem fabuły tej ostatniej książki. Problem był też taki, że nudziła i nużyła mnie ona, a przez to nie skupiłam się na niej tak, aby zapamiętać wszystkie istotnie rzeczy.
Tym razem naszej parce wrażeń dostarcza sam - Andriej Dubrowski. Zamożny Rosjanin ma chrapkę na Beth i łapie się wszelkich chwytów, aby ją do siebie przywiązać. Nie pomaga fakt, że Dominic postanowił się usamodzielnić i odejść od Dubrowskiego - co Andriej postrzega jako zagrożenie i zdradę i grozi zemstą.
Aby pomóc w zażegnaniu kryzysu jaki wystąpił pomiędzy Kochankami - Beth tworzy swoje alter ego na te potrzeby i powstaje niejaka Rosa. Rosa ma być zastępstwem Beth podczas okresu, w którym Dominic nie potrafi do końca jej zaufać po wydarzeniach z poprzedniego tomu. Tak swoją drogą - beznadzieja - 'nie mogę uprawiać z Tobą seksu/miłości(zwał jak zwał), bo Ci nie ufam, ale jeśli...

mala5317 | 2013-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2013

Długo oczekiwana ostania część trylogii. Cieszę się niezmiernie, że wydawnictwo postanowiło w końcu ją wydać. Byłoby to dziwne, gdyby dwie części ujrzały światło dzienne, a trzecia już nie. Na szczęście plotki były nie sprawdzone, a ja jestem właśnie po lekturze wersji papierowej. Przy okazji dziękuję za wersję elektroniczną, którą dostałam wcześniej.

Czy mi się podobała? Zdecydowanie lepsza była od części drugiej, którą uważam za najsłabszy element tej serii. Do fenomenu jednak bym jej nie zaliczyła. Była poprawna. Ta część zawierała zdecydowanie mniej scen erotycznych, a te które były stanowiły dopełnienie całej historii. Czego na pewno nie można powiedzieć o dwójce, która naszpikowana była seksem mało ciekawym.

Niestety o ile Dominic w części pierwszej wzbudził moją sympatię, to w części drugiej bezapelacyjnie ją stracił, a trzecia w żaden sposób go nie zrehabilitowała. Jak można być w związku, planować przyszłość i nie mówić nic swej partnerce? A co najśmieszniejsze...

MartaKu | 2014-05-21
Przeczytana: 21 maja 2014

Miła,lekka książka. Historia miłosna nie nudziła, nie było tu roztań i powrotów, zdobywania i odrzucania (schemat prawie wszystkich romansów). Wszystko było oczywiste od początku. Bohaterowie są para którzy poprostu muszą poradzić sobie z pewnym zaborczym dżentelmenem :)
Ostatnia część serii spodobała mi sie bo pokazała że w życiu można pogodzić miłosne fantazje ze zwykłym,normalnym życiem.
Minusem historii całej serii jest powielenie schematu: on bogaty, a ona młoda i niedoświadczona.

Magda | 2014-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zabrałam się ponownie za całą trylogię... musiałam sobie przypomnieć na nowo, o co w tym chodziło i czy czasem nie wywoła u mnie innych emocji niż poprzednio. I tak naprawdę nie wiem, jak do końca mam ocenić zarówno trylogię, jak i tą ostatnią część. Ciekawi mnie ciąg dalszy - to z pewnością. Denerwuje mnie okropnie postać Dominica. Niby wielki Pan, ale z własnymi problemami sprawiającymi, że z Pana staje się po prostu sadystą, bardzo źle przygotowanym do bycia Władcą kogokolwiek. Szukanie drogi ujścia dla problemów w bólu się nie sprawdza, ale on usilnie próbuje. Z drugiej strony jego wieczne obietnice - wpadnie na moment, przeleci główną bohaterkę a potem ją zostawia na jakiś czas prosząc, by czekała nie wiadomo ile... a co robi główna bohaterka? Czeka, a potem rzuca wszystko i wyrusza w świat, by go odszukać. I tak w kółko. Do znudzenia. Niby nie chcą sekretów - a wciąż coś ukrywają. Nie potrafią normalnie rozmawiać - ktoś coś rzuci, druga strona się wkurzy, nie chce wysłuchać...

mroźny_poranek | 2013-11-02
Na półkach: Przeczytane, 2013, Pdf
Przeczytana: 02 listopada 2013

Trzecia i ostatnia część perypetii Beth i Dominika.
Jak to często bywa, kończy się wszystko szczęśliwie i z powodzeniem dla głównych bohaterów.
Generalnie trylogia mi się podobała, a każda z tych części ciekawie się kończyła, co powodowało że nie mogłam doczekać się kolejnej.
Zdecydowany plus.

Lustro Rzeczywistości | 2013-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2013

ciężko mi ocenić tą książkę, gdyż miałam do dyspozycji tylko nieudolne nieoficjalne tłumaczenie. Pierwsze tomy trylogii były bardzo udane i nie rozumiem decyzji wydawnictwa, by nie wydawać tomu trzeciego, to jakaś kpina z czytelnika...
Plusy? Liczne zwroty akcji i nieźle zarysowana postać rosyjskiego bogacza o gołębim sercu, oraz mniej beznadziejnych scen erotycznych (chociaż nadal uważam, że Dominik powinien odwiedzić psychiatrę).
Minusy? Język tłumaczenia, którym dysponowałam, jakby wzięty żywcem z translatora "zabił" dla mnie tą pozycję; słabo rozwinięty wątek Rosjanina (żadnego rozlewu krwi, czy choćby walki wręcz :))
Polecam tym, którzy mogą przeczytać w oryginale.

Przeczytana: 15 lutego 2014

Tak jak druga część trylogii tak i ta jest wciągająca od samego początku jej czytania. Oczywiści jest trochę scen przesiąkniętych pożądaniem i sexem. Co prawda brakowało mi trochę Dominica w drugiej części, gdyż pojawiał się sporadycznie ale tutaj to nadrobił. W tej części bardziej go poznajemy jako osobę, która ma siostrę czy dowiadujemy się, że jego rodzice nie żyją. Ukazuje się nam jego nowe oblicze, nie tylko jako kochanka specjalizującego się BDSM. Książka wciąga, aż pożera i czytelnik tylko czyta i czyta i czeka na koniec całej tej opowieści. Polecam bo choć czasem życie się komplikuje i mamy tysiąc myśli w głowie to odpowiedzi mogą być zadziwiająco proste.

Klaudia95 | 2016-08-13
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

"Obietnice po zmierzchu" są moim pierwszym spotkaniem z twórczością tej autorki.Książka ma narrację pierwszoosobową - są to opisywane wydarzenia przez główną bohaterkę książki Beth Villiers.

Beth Villiers rozstała się z miłością swojego życia Dominikiem. Dominic odszedł od niej po jednym małym nieporozumieniu. Co ciekawe on nie uważa tego za "małe nieporozumienie".

Beth zajmuje się sztuką. Pracuje dla przyjaciela Marka, który pracuje z Andriejem - Rosjaninem, któremu podoba się Beth. Jednakże nasza bohaterka stara się skutecznie zniechęcić mężczyznę.

To właśnie dzięki niemu, Beth ma całkowitą pewność co się wydarzyło w tamtym dniu. Jedzie do Francji pogodzić się z Dominikiem. Oczywiście on zaskoczony, ale mówi jej, że żeby wszystko się udało musieliby nie być Dominikiem i Beth.

I tu zaczyna się coś czego nie lubię. Rosa wymyślona przez Beth jest traktowana jak niewolnica i tu przykład: "Jeśli Rosa się spóźni dostanie karę". To mi przypomina harem, w którym nieposłuszne...

Magdusia00091 | 2014-01-19
Na półkach: Przeczytane, Pdf
Przeczytana: 19 stycznia 2014

Warto było czekać! Jak dla mnie najlepsza część.
Pochłania się rozdział za rozdziałem :) Niektórzy piszą, że mało Rosjanina, jak dla mnie było go w sam raz.
Wreszcie dowiadujemy się więcej o Dominiku. Szkoda, że już nie będzie kolejnych części. Końcówka bardzo dobra.
Gorąco Polecam!

Jagoda30 | 2016-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2016

Skończyłam tą trylogię, ale przeczytanie całości zajęło mi ponad rok

Tą część też męczyłam dość długo, ale w końcu dotarłam do końca

Podobnie jak większość erotycznych trylogii i tą mogę podzielić tak : Pierwszy tom dramatycznie słaby, drugi dużo lepszy, trzeci znów słaby.

W tej części opisy seksu są dużo lepsze niż w poprzednich, moze dlatego przede wszystkim, ze są krótsze. Poza seksem akcja jest mało realistyczna i nieprawdopodobna i mnie osobiście czytało się to słabo. Zdecydowanie wolę jednak książki bardziej realistyczne

No i najmocniejsza , jakby się wydawało, strona książki- Andriej, który miał być tym intrygującym, tajemniczym, który poważnie miał namieszać w życiu naszej uroczej parki, w tej części okazuje się być pierdołą, która tylko grozi, grozi, a później wycofuje się rakiem

Książkę można przeczytać dla odmóżdżenia, ale na pewno są lepsze od niej pozycje i nie czytając jej naprawdę nic nie stracicie