Obietnice po zmierzchu

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Cykl: Po zmierzchu (tom 3) | Seria: Fikcja
Wydawnictwo: Olé
Promises After Dark

Czy można ocalić zdruzgotaną miłość? “Po rozstaniu z Dominikiem jestem zupełnie rozbita. W naszych sercach i ciałach płonęła namiętność, lecz jedno nieporozumienie sprawiło, że ten piękny świat z trzaskiem runął w gruzy. Teraz niczym cień podążają za mną ból i smutek i nie potrafię wybrać właściwej ścieżki. Jednak wystarczy spędzona z nim chwila, aby na nowo obudzić żar w mojej krwi, jego...

Czy można ocalić zdruzgotaną miłość?

“Po rozstaniu z Dominikiem jestem zupełnie rozbita.

W naszych sercach i ciałach płonęła namiętność, lecz jedno nieporozumienie sprawiło, że ten piękny świat z trzaskiem runął w gruzy. Teraz niczym cień podążają za mną ból i smutek i nie potrafię wybrać właściwej ścieżki. Jednak wystarczy spędzona z nim chwila, aby na nowo obudzić żar w mojej krwi, jego dotyk rozpala ogień, którego moje ciało nigdy nie zapomni.”

źródło opisu: http:/www.empik.com/obietnice-po-zmierzchu-matthew...(?)

źródło okładki: wydawca

Karol_a | 2018-08-11
Na półkach: Przeczytane, Romanse

Dwie pierwsze części - jak najbardziej jestem na TAK! Na pewno dużo lepsze niż Grey. Niestety przez trzecią część bardzo długo nie mogłam przebrnąć. W sumie to po poprzednich częściach te rozterki miłosne zrobiły się męczące.. Jednakże polecam, bo wg. mnie jest to jedna z lepszych serii z tego gatunku, a na pewno lepsza niż Grey. Dobra książka dla kobiet od tak by pomarzyć o złym chłopcu, którego można "nawrócić" na dobrą stronę.

Nicole | 2017-12-08
Przeczytana: 23 kwietnia 2014

Książka wzorowana bestsellerem "50 twarzy Greya".
Mimo to czytało mi się ją lepiej. Więcej się działo, mniej scen erotycznych, w porównaniu do wyżej wymienionego poprzednika, za co ogromne brawa dla autora. Przyjemna

Ania | 2017-02-10
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, 2017
Przeczytana: 31 stycznia 2017

Ostatnia część historii o miłości Beth i Dominica. Bardzo podobała mi się ta trylogia,cieszę się że udało mi się w końcu przeczytać tą ostatnią część,by móc dowiedzieć się jak zakończyła się ta historia.Polecam!

Marta Struk | 2017-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2017

Świetna książka. Polecam 😘

coffee_cup90 | 2016-12-24
Przeczytana: 24 grudnia 2016

Ostatni tom serii "Po zmierzchu". Różnica pomiędzy pierwszą a ostatnią częścią jest taka jak pomiędzy niebem a ziemią.
Beth w końcu nauczyła się normalnie komunikować z Dominiciem. Często jej zachowanie pokazywało, że jest bardzo młoda i niedojrzała emocjonalnie. Jednak, gdy w końcu otworzyła się przed Dominiciem ich związek wyglądał już na całkiem normalny, chociaż w ich przypadku normalność jest czymś innym, niż powszechnie się uznaje. Nie wiem czemu Beth często miała ciągoty do Rosjanina, pomimo że kochała Dominica. Andriej od samego początku był dla mnie bucem i pozorantem. Na całe szczęście, głównym bohaterom udało się odciąć od tego mafioza!!
Jestem ciekawa, jak dalej potoczyły się los Beth i Dominica. Fajnie by było, aby powstała kolejna część, która by pokazałaby ich życie po tym jak pozbyli się Andrieja.

Klaudia Sowa | 2016-08-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ksiazki
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

"Obietnice po zmierzchu" są moim pierwszym spotkaniem z twórczością tej autorki.Książka ma narrację pierwszoosobową - są to opisywane wydarzenia przez główną bohaterkę książki Beth Villiers.

Beth Villiers rozstała się z miłością swojego życia Dominikiem. Dominic odszedł od niej po jednym małym nieporozumieniu. Co ciekawe on nie uważa tego za "małe nieporozumienie".

Beth zajmuje się sztuką. Pracuje dla przyjaciela Marka, który pracuje z Andriejem - Rosjaninem, któremu podoba się Beth. Jednakże nasza bohaterka stara się skutecznie zniechęcić mężczyznę.

To właśnie dzięki niemu, Beth ma całkowitą pewność co się wydarzyło w tamtym dniu. Jedzie do Francji pogodzić się z Dominikiem. Oczywiście on zaskoczony, ale mówi jej, że żeby wszystko się udało musieliby nie być Dominikiem i Beth.

I tu zaczyna się coś czego nie lubię. Rosa wymyślona przez Beth jest traktowana jak niewolnica i tu przykład: "Jeśli Rosa się spóźni dostanie karę". To mi przypomina harem, w którym nieposłuszne...

Jagoda30 | 2016-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2016

Skończyłam tą trylogię, ale przeczytanie całości zajęło mi ponad rok

Tą część też męczyłam dość długo, ale w końcu dotarłam do końca

Podobnie jak większość erotycznych trylogii i tą mogę podzielić tak : Pierwszy tom dramatycznie słaby, drugi dużo lepszy, trzeci znów słaby.

W tej części opisy seksu są dużo lepsze niż w poprzednich, moze dlatego przede wszystkim, ze są krótsze. Poza seksem akcja jest mało realistyczna i nieprawdopodobna i mnie osobiście czytało się to słabo. Zdecydowanie wolę jednak książki bardziej realistyczne

No i najmocniejsza , jakby się wydawało, strona książki- Andriej, który miał być tym intrygującym, tajemniczym, który poważnie miał namieszać w życiu naszej uroczej parki, w tej części okazuje się być pierdołą, która tylko grozi, grozi, a później wycofuje się rakiem

Książkę można przeczytać dla odmóżdżenia, ale na pewno są lepsze od niej pozycje i nie czytając jej naprawdę nic nie stracicie

irukandji | 2016-06-22
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 22 czerwca 2016

Najsłabsza z 3 części, wręcz nudna. Drugi tom zdecydowanie najlepszy.

Ostatnia część Cyklu "...po zmierzchu" uważam za dobrą książkę - ciekawą i fabuła rzeczywiście dożo lepsza jak w pierwszej jednakże uważam że druga cześć cyklu przebiła i pierwsza i ostatnią. Szybko się czyta jedynie sprawy łóżkowe trzeba było przekartkować bo trochę zbyt mało ciekawe. Polecam

książek: 2035
Ewitka | 2015-08-07
Na półkach: Przeczytane, E-book, D/s, 2015, Erotyk
Przeczytana: 07 sierpnia 2015

Według mnie najlepsza z tych wszystkich części trylogii. Wielka determinacja Beth, która za Dominikiem jedzie aż do Paryża, wprowadzenie uległej Rose i fajne scenki erotyczne, olbrzymia zaborczość Andrieja, trudne wybory Beth, odrobina sentymentalnych chwil sprawiają, że książkę czyta się szybko i z zaciekawieniem, co nastąpi dalej.