Obietnice po zmierzchu

Cykl: Po zmierzchu (tom 3) | Seria: Fikcja
Wydawnictwo: Olé
7,07 (393 ocen i 42 opinie)
tłumaczenie
Opracowanie zbiorowe
Promises After Dark
romans

Inne wydania

Czy można ocalić zdruzgotaną miłość? “Po rozstaniu z Dominikiem jestem zupełnie rozbita. W naszych sercach i ciałach płonęła namiętność, lecz jedno nieporozumienie sprawiło, że ten piękny świat z trzaskiem runął w gruzy. Teraz niczym cień podążają za mną ból i smutek i nie potrafię wybrać właściwej ścieżki. Jednak wystarczy spędzona z nim chwila, aby na nowo obudzić żar w mojej krwi, jego...

Czy można ocalić zdruzgotaną miłość?

“Po rozstaniu z Dominikiem jestem zupełnie rozbita.

W naszych sercach i ciałach płonęła namiętność, lecz jedno nieporozumienie sprawiło, że ten piękny świat z trzaskiem runął w gruzy. Teraz niczym cień podążają za mną ból i smutek i nie potrafię wybrać właściwej ścieżki. Jednak wystarczy spędzona z nim chwila, aby na nowo obudzić żar w mojej krwi, jego dotyk rozpala ogień, którego moje ciało nigdy nie zapomni.”

źródło opisu: http:/www.empik.com/obietnice-po-zmierzchu-matthew...(?)

• Wbrew sobie
  • Z jednym wyjątkiem
  • Widok z nieba
  • Mściciel
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Zakręceni

6,44 (27 ocen i opinii)
Mściciel
Mariusz Wollny

7,76 (17 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

Tabloid. Śmierć w tytule
Piotr Głuchowski , Marcin Kowalski

6,83 (24 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
lulamae | 2015-07-24
Przeczytana: 24 lipca 2015

Zmęczyłam jakoś ten ostatni tom o Dominicu i Beth.
Rozciągnęłam czytanie trzeciego tomu na tyle w czasie, że teraz mam problem z ogarnięciem fabuły tej ostatniej książki. Problem był też taki, że nudziła i nużyła mnie ona, a przez to nie skupiłam się na niej tak, aby zapamiętać wszystkie istotnie rzeczy.
Tym razem naszej parce wrażeń dostarcza sam - Andriej Dubrowski. Zamożny Rosjanin ma chrapkę na Beth i łapie się wszelkich chwytów, aby ją do siebie przywiązać. Nie pomaga fakt, że Dominic postanowił się usamodzielnić i odejść od Dubrowskiego - co Andriej postrzega jako zagrożenie i zdradę i grozi zemstą.
Aby pomóc w zażegnaniu kryzysu jaki wystąpił pomiędzy Kochankami - Beth tworzy swoje alter ego na te potrzeby i powstaje niejaka Rosa. Rosa ma być zastępstwem Beth podczas okresu, w którym Dominic nie potrafi do końca jej zaufać po wydarzeniach z poprzedniego tomu. Tak swoją drogą - beznadzieja - 'nie mogę uprawiać z Tobą seksu/miłości(zwał jak zwał), bo Ci nie ufam, ale jeśli...

mroźny_poranek | 2013-11-02
Na półkach: Przeczytane, 2013, Pdf
Przeczytana: 02 listopada 2013

Trzecia i ostatnia część perypetii Beth i Dominika.
Jak to często bywa, kończy się wszystko szczęśliwie i z powodzeniem dla głównych bohaterów.
Generalnie trylogia mi się podobała, a każda z tych części ciekawie się kończyła, co powodowało że nie mogłam doczekać się kolejnej.
Zdecydowany plus.

mala5317 | 2013-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2013

Długo oczekiwana ostania część trylogii. Cieszę się niezmiernie, że wydawnictwo postanowiło w końcu ją wydać. Byłoby to dziwne, gdyby dwie części ujrzały światło dzienne, a trzecia już nie. Na szczęście plotki były nie sprawdzone, a ja jestem właśnie po lekturze wersji papierowej. Przy okazji dziękuję za wersję elektroniczną, którą dostałam wcześniej.

Czy mi się podobała? Zdecydowanie lepsza była od części drugiej, którą uważam za najsłabszy element tej serii. Do fenomenu jednak bym jej nie zaliczyła. Była poprawna. Ta część zawierała zdecydowanie mniej scen erotycznych, a te które były stanowiły dopełnienie całej historii. Czego na pewno nie można powiedzieć o dwójce, która naszpikowana była seksem mało ciekawym.

Niestety o ile Dominic w części pierwszej wzbudził moją sympatię, to w części drugiej bezapelacyjnie ją stracił, a trzecia w żaden sposób go nie zrehabilitowała. Jak można być w związku, planować przyszłość i nie mówić nic swej partnerce? A co najśmieszniejsze...

Lustro | 2013-11-09
Przeczytana: 08 listopada 2013

ciężko mi ocenić tą książkę, gdyż miałam do dyspozycji tylko nieudolne nieoficjalne tłumaczenie. Pierwsze tomy trylogii były bardzo udane i nie rozumiem decyzji wydawnictwa, by nie wydawać tomu trzeciego, to jakaś kpina z czytelnika...
Plusy? Liczne zwroty akcji i nieźle zarysowana postać rosyjskiego bogacza o gołębim sercu, oraz mniej beznadziejnych scen erotycznych (chociaż nadal uważam, że Dominik powinien odwiedzić psychiatrę).
Minusy? Język tłumaczenia, którym dysponowałam, jakby wzięty żywcem z translatora "zabił" dla mnie tą pozycję; słabo rozwinięty wątek Rosjanina (żadnego rozlewu krwi, czy choćby walki wręcz :))
Polecam tym, którzy mogą przeczytać w oryginale.

Magda | 2014-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zabrałam się ponownie za całą trylogię... musiałam sobie przypomnieć na nowo, o co w tym chodziło i czy czasem nie wywoła u mnie innych emocji niż poprzednio. I tak naprawdę nie wiem, jak do końca mam ocenić zarówno trylogię, jak i tą ostatnią część. Ciekawi mnie ciąg dalszy - to z pewnością. Denerwuje mnie okropnie postać Dominica. Niby wielki Pan, ale z własnymi problemami sprawiającymi, że z Pana staje się po prostu sadystą, bardzo źle przygotowanym do bycia Władcą kogokolwiek. Szukanie drogi ujścia dla problemów w bólu się nie sprawdza, ale on usilnie próbuje. Z drugiej strony jego wieczne obietnice - wpadnie na moment, przeleci główną bohaterkę a potem ją zostawia na jakiś czas prosząc, by czekała nie wiadomo ile... a co robi główna bohaterka? Czeka, a potem rzuca wszystko i wyrusza w świat, by go odszukać. I tak w kółko. Do znudzenia. Niby nie chcą sekretów - a wciąż coś ukrywają. Nie potrafią normalnie rozmawiać - ktoś coś rzuci, druga strona się wkurzy, nie chce wysłuchać...

MartaKu | 2014-05-21
Przeczytana: 21 maja 2014

Miła,lekka książka. Historia miłosna nie nudziła, nie było tu roztań i powrotów, zdobywania i odrzucania (schemat prawie wszystkich romansów). Wszystko było oczywiste od początku. Bohaterowie są para którzy poprostu muszą poradzić sobie z pewnym zaborczym dżentelmenem :)
Ostatnia część serii spodobała mi sie bo pokazała że w życiu można pogodzić miłosne fantazje ze zwykłym,normalnym życiem.
Minusem historii całej serii jest powielenie schematu: on bogaty, a ona młoda i niedoświadczona.

agnes-a | 2014-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2014

Tak jak druga część trylogii tak i ta jest wciągająca od samego początku jej czytania. Oczywiści jest trochę scen przesiąkniętych pożądaniem i sexem. Co prawda brakowało mi trochę Dominica w drugiej części, gdyż pojawiał się sporadycznie ale tutaj to nadrobił. W tej części bardziej go poznajemy jako osobę, która ma siostrę czy dowiadujemy się, że jego rodzice nie żyją. Ukazuje się nam jego nowe oblicze, nie tylko jako kochanka specjalizującego się BDSM. Książka wciąga, aż pożera i czytelnik tylko czyta i czyta i czeka na koniec całej tej opowieści. Polecam bo choć czasem życie się komplikuje i mamy tysiąc myśli w głowie to odpowiedzi mogą być zadziwiająco proste.

Magdusia00091 | 2014-01-19
Na półkach: Przeczytane, Pdf
Przeczytana: 19 stycznia 2014

Warto było czekać! Jak dla mnie najlepsza część.
Pochłania się rozdział za rozdziałem :) Niektórzy piszą, że mało Rosjanina, jak dla mnie było go w sam raz.
Wreszcie dowiadujemy się więcej o Dominiku. Szkoda, że już nie będzie kolejnych części. Końcówka bardzo dobra.
Gorąco Polecam!

książek: 1993
julietta70 | 2013-12-09
Przeczytana: 19 sierpnia 2014

Według mnie najgorsza część:/

Justyna | 2013-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2013

Bardzo piękna książka... Gorąco polecam . 3 część jest równie fascynująca ja 2 i bardzo ciekawa. Do końca nie wiadomo jak potoczą się losy bohaterów.JEST JEDNĄ Z MOICH ULUBIONYCH