Przeznaczona do gry

Okładka książki Przeznaczona do gry Indigo Bloome
Okładka książki Przeznaczona do gry
Indigo Bloome Wydawnictwo: Czarna Owca Cykl: Avalon (tom 1) Seria: czerwona seria literatura obyczajowa, romans
Avalon (tom 1)
czerwona seria
Destined To Play
Czarna Owca
2012-11-07
2012-11-07
Joanna Pidziowa
erotyk romans przeznaczona gry

Książka miała fajny poczatek- był zalążek jakiś motywów przewodnich poza seksualnymi doznaniami. Kiedy jednak główna bohaterka zgadza się na 2 dniowe szaleństwa zaczynają się jedynie opisy zblizen seksualnych, momentami perwersyjnego seksu. Nie ma za wiele przemyśleń czy opisu zachowań głównych bohaterów.
Szkoda,że erotyk nie wniósł niczego więcej do wyobraźni, choć być może to celowy zabieg.

Szkoda,że erotyk nie wniósł niczego więcej do wyobraźni, choć być...

Odniosę się do całej serii czyli 3 książek. Historia o poszukiwaniu oświecenia przez seksualność ale chociaz temat wydaje sie bardzo ciekawy to historia nie porywa, a miejscami omijalam cale akapity, strony bo bylo nudno.

Fajnie napisana, bardzo dobrze się czyta. Dawni kochankowie spotykają się i uczestniczą w seksualnym eksperymencie. Z jednej strony żona, matka dwójki dzieci - a z drugiej przyjaciel, badanie i sex. Czy wszystko da się pogodzić?

Miała potencjał ale brak nowych wątków, brak wciągających zwrotów akcji i jakiejś głębszej historii w tle. Wszystko opiera się o erotyczne doznania które jak najbardziej są w porządku i fajnie napisane choć momentami dalekie od realizmu i przedstawiane w trywialny sposób. Sporo powtarzanych zabiegów i sekwencji ale czyta się lekko. Tylko brakuje fundamentów.

przyjemna, lekka

przyjemna, lekka

Nie zniechęcały mnie negatywne opinie tej książki, więc postanowiłam sama to sprawdzić. I szczerze nie dotrwałam do połowy. Coś strasznego, nie wiem jak można pisać takie dno.

Intrygująca historia

Intrygująca historia

Grey to tylko przystawka? To ta przystawka smakowała zdecydowanie lepiej niż to danie główne... Ogólnie ok, ale brakło wciągającej fabuły, która spowodowałaby wciągnięcie na maksa w książkę. Nawet najbardziej namiętna książka szybko się znudzi, jak bohaterowie będą prawie non-stop siedzieć w łóżku, a w międzyczasie prowadzić dysputy naukowe :) jedyny plus - końcówka mnie zaskoczyła i z ciekawości sięgnęłabym po drugą część, ale boję się, że znów zabraknie "życia" obok "współżycia" ;P

Odkładalam książkę już kilka razy, jestem dopiero w połowie i chyba nie jestem w stanie przeczytać do końca (podczas gdy inne potrafię pochłonąć w 2 dni). Moje osobiste odczucia i przemyślenia: brakuje mi w tym wszystkim historii i emocji. Podejrzewam ze ekranizacja trafiłaby prędzej na stronę pornograficzną niż do kina obok Greya (do którego tak jest porównywana książka). Dodatkowo nie lubię głównej bohaterki a chyba nie taki był cel autora.

O panie i władco! Szczerze to nawet nie wiem, co mam napisać o tej pozycji. Zacznijmy może od głównej bohaterki - Alexandrze. Pani doktor z dziedziny psychologii, a głupia jak but z lewej nogi! W moich oczach autorka przedstawiła ją jako sfrustrowaną, zdesperowaną prawie czterdziestkę, która egzystuje w nieudanym małżeństwie i nie realizuje się w stu procentach zawodowo. Do tego tak bardzo uległą wobec Jeremy'iego, jakby straciła rozum będąc w jego towarzystwie. Sam fakt, że zgodziła się być tym "królikiem doświadczalnym" w tym przedziwnym eksperymencie mówi samo za siebie. Byłam w szczerym szoku, kiedy dotarłam do momentu gdzie dowiaduje się o wszystkim, całym planie swojego kochanka. Osobiście spodziewałam się jakiegoś wybuchu i konkretnego plaskacza skierowanego do Jeremy'ego. Oburzenia ze względu na dzieci...A TUTAJ NIC! ZERO! Potulnie przytaknęła i tyle. I chyba ta właśnie uległość tak bardzo mnie irytowała w doktor Blake. Uzależnienia od niego w stu procentach. braku swojego zdania. Samo przedstawienie punktu kulminacyjnego eksperymentu...nie poczułam tego. Totalnie. Czytając wręcz czekałam aż dobiegnie to końca. Ba, nawet nie byłam w stanie sobie tego wyobrazić, co zdarza się naprawdę rzadko. Pomysł z odebraniem wzroku, coś innego zaskakującego, ciekawego.
Dla odmiany sam Jeremy Quinn jest dla mnie jedną wielką niewiadomą, zagadką. Autorka jakoś specjalnie nie przybliżyła nam jego postaci. Przyjaciel i eks kochanek Alex z czasów studiów. Jedyne co tak naprawdę w stu procentach mi się spodobało to retrospekcje do ich czasów młodości, studiów i przedstawienie tych przygód. Jak ich relacja wówczas wyglądała, jak to się rozpoczęło. To zdecydowanie na plus, a cała reszta? TRZY RAZY NIE!

• Erotyka